Strona domowa / / Artykuły / Suszarka T608HX.S, pralka W6098X.S/2, szafa susząca DC7784V.S

ASKO

Suszarka T608HX.S, pralka W6098X.S/2, szafa susząca DC7784V.S

Suszarka T608HX.S, pralka W6098X.S/2, szafa susząca DC7784V.S

Inteligentne, wyposażone w nowoczesne funkcje, a przy tym trwałe i zrównoważone dla środowiska – to najczęstsze cechy przypisywane najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniom wyposażenia domowego. Czy urządzenia pralnicze, takie jak pralki bądź suszarki, mogą łączyć wszystkie te cechy? Skandynawska marka ASKO, tworząc najlepszej jakości sprzęt, od 70 lat udowadnia, że jest to możliwe. Oto najnowsze produkty, jakie wprowadza marka ASKO na polskim rynku w segmencie pralniczym.

Urządzenia pralnicze ASKO wyróżniają dobra jakość wykonania oraz design charakterystyczny dla skandynawskiego wzornictwa. Pralki oraz suszarki bębnowe dostępne są w 3 liniach wzorniczych: Style, Logic oraz Classic. Co najważniejsze, wszystkie urządzenia pralnicze ASKO wykorzystują system Quattro Construction i są wykonane z najlepszych materiałów. ASKO do tworzenia swoich produktów wykorzystuje najlepsze materiały, przede wszystkim stal nierdzewną – materiał wyjątkowo trwały i higieniczny, na którego powierzchni nie osadzają się zanieczyszczenia. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu Steel Seal ASKO wyeliminowało wszelkie zbędne elementy konstrukcyjne z tworzyw sztucznych, takie jak gumowa uszczelka drzwi, w której gromadzą się niepotrzebne zanieczyszczenia. Drzwi pralek oraz suszarek wykonane są w całości ze stali nierdzewnej, która zapewnia higienę oraz łatwiejszy załadunek i rozładunek ubrań. Na szczególną uwagę zasługuje wspomniany system Quattro Construction. Jest to unikalny system składający się z czterech amortyzatorów, które przenoszą energię drgań z bębna na dolną płytę urządzenia. Dzięki niemu cała konstrukcja znajduje się wewnątrz obudowy, a wirowanie, nawet przy maksymalnych obrotach, odbywa się praktycznie bez wibracji.

Pralki ASKO zostały zaprojektowane tak, by skutecznie dbać o czystość i higienę ubrań przy jednoczesnej ochronie tkanin. Skuteczne pranie ubrań zapewnia budowa bębna pralki Active Drum, która zawiera zdejmowane zbieraki w kształcie klepsydry. Kierują one ładunek do łagodniejszej, środkowej części bębna i skutecznie usuwają duże zanieczyszczenia. Dodatkowo pralki wykorzystują system Auto Dose, samodzielnie odmierzający detergent w zależności od załadunku, stopnia zabrudzenia, twardości wody, rodzaju programu i temperatury.

Nowoczesne suszarki bębnowe ASKO to niezwykle funkcjonalne urządzenia wyposażone w najbardziej zaawansowane rozwiązania. Do budowy bębna wykorzystano system Soft Drum, dzięki któremu wnętrze suszarki nie ma ostrych zakończeń, które mogą uszkodzić tkaniny. Unikalny system Butterfly Drying zapewnia skuteczne suszenie. Wśród szeregu programów automatycznych znajdziemy programy do najbardziej wymagających tkanin, takich jak jedwab czy wełna, a także do ubrań, które tak jak koszule wymagają delikatnego suszenia. Specjalny program parowy Steam Wrinke Care to idealne rozwiązanie do odświeżenia i wyeliminowania zagnieceń ubrań, które nie wymagają prania.

Rozwój techniczny oraz rosnąca świadomość konsumentów sprzyjają wprowadzaniu nowych rozwiązań na rynek domowych urządzeń pralniczych. O ile pralka czy suszarka bębnowa brzmią zupełnie znajomo, tak szafa susząca bądź ukryty pomocnik mogą być nowością dla niektórych konsumentów. Są to dwa urządzenia dopełniające domowy system pralniczy, które oferuje marka ASKO. Celem szaf suszących jest zapewnienie najwyższego komfortu i luksusu. Są one one wyposażone w regulowane, wysuwane półki do zawieszenia ubrań na czas suszenia. Ich pojemność odpowiada aż 16 metrom tradycyjnej suszarki sznurkowej. Szafy suszące ASKO sprawdzą się szczególnie do części garderoby, które wymagają delikatnego suszenia, takich jak bielizna, czy wymagających tkanin, takich jak jedwab, kaszmir czy aksamit.

Oferta urządzeń pralniczych ASKO jest bardzo szeroka – zarówno pod względem urządzeń, jak i rozwiązań technicznych. Cały domowy system pralniczy składający się z 4 urządzeń ASKO zajmuje mniej niż 1 m²!

Suszarka T608HX.S, pralka W6098X.S/2, szafa susząca DC7784V.S
2022-11-06
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket