Strona domowa / / Artykuły / Płyty indukcyjne

CONCEPT

Płyty indukcyjne IDV5660bc i IDV5660wh

Płyty indukcyjne

Firma Concept poszerza ofertę w zakresie płyt indukcyjnych i prezentuje dwa nowe modele – IDV5660bc oraz IDV5660wh. Oba urządzenia wyposażone są w te same funkcje, udogodnienia oraz systemy bezpieczeństwa, a to, co je wyróżnia, to wybarwienie. Model biały doskonale sprawdzi się w kuchniach w stylu skandynawskim, a model w kolorze klasycznej czerni będzie się idealnie komponował z kuchniami urządzonymi w stylach nowoczesnych.

Nowe płyty Concept o szerokości 60 cm wyposażone są w 4 pola grzewcze z funkcją Powerbooster, która może tymczasowo zwiększyć wydajność strefy gotowania, a tym samym skrócić czas ogrzewania. Wszystkie pola grzejne są wyposażone w tę funkcję. Pola można ze sobą łączyć w praktyczne strefy gotowania po lewej i prawej stronie. Dzięki temu użytkownik ma do dyspozycji 2 przestronne strefy flexi, dzięki czemu wygodnie przygotuje potrawy nawet w dużych garnkach i formach do pieczenia. Kolejną przydatną funkcją jest tzw. Pauza, która wstrzymuje działanie płyty. Po ponownym naciśnięciu przycisku płyta kontynuuje pracę z ustawionymi wartościami gotowania. Dzięki temu użytkownik nie musi wyłączać płyty, a następnie ponownie regulować mocy na poszczególnych strefach grzewczych. Płyty posiadają również funkcję Timer, opóźnionego wyłączania lub funkcję utrzymywania ciepła, aby utrzymać temperaturę przygotowywanego jedzenia. Nowe modele płyt indukcyjnych marki Concept obsługuje się w prosty i intuicyjny sposób za pomocą panelu dotykowego, który aktywowany jest poprzez przyłożenie palca do odpowiedniego przycisku. Czujniki dotykowe znajdują się pod szkłem płyty i zapewniają maksymalny komfort dla użytkownika. Panel sterujący jest łatwy i intuicyjny, nie ma wystających elementów, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Nowe urządzenia marki Concept wyposażone są w blokadę rodzicielską, która blokuje panel sterowania i uniemożliwia dzieciom sterowanie sprzętem w jakikolwiek sposób. Jeżeli użytkownik zapomni wyłączyć płytę, po kilku godzinach sama się wyłączy w zależności od ustawionego poziomu mocy – im wyższy poziom, tym szybciej płyta się wyłączy.

Minimalistyczna ikonografia na urządzeniach podkreśla ich atrakcyjność, a bezramkowa, szklana powierzchnia jest bardzo praktyczna w czyszczeniu. Nowe płyty indukcyjne marki Concept można z łatwością zamontować równo z blatem. To praktyczny i bardzo elegancki sposób montażu, który jest trendem w każdej nowoczesnej kuchni. Dużą zaletą jest brak wystających elementów oraz krawędzi. Pomaga to w zachowaniu czystości oraz chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Płyty indukcyjne
2022-11-04
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket