APPLiA POLSKA

Kongres serwisów AGD w Polsce

Kongres serwisów AGD

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Dziewiąta edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, odbędzie się tradycyjnie w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Związek AGD APPLiA już po raz dziewiąty organizacje ogólnopolski Kongres Serwisów AGD. Wydarzenie odbędzie się 18 listopada 2022 r. w Łodzi. Spotkanie jest wspólną inicjatywą partnerów kongresu – dziewięciu firm, członków związku APPLiA oraz producentów AGD: Amica, Beko, BSH, Electrolux, Gorenje, Haier/Candy, Samsung, Smeg, Whirlpool.

Wydarzenie kierowane jest do właścicieli lub osób decyzyjnych w najważniejszych w Polsce firmach zajmujących się posprzedażową obsługą klientów detalicznych oraz do producentów i importerów AGD. Każdego roku uczestniczy w nim ok. 150 osób.

Kongres Serwisów AGD 2022 to coroczna dawka informacji niezbędnych w codziennej pracy serwisów. Przede wszystkim uczestnicy dowiedzą się o szczegółach nowych przepisach konsumenckich, które właśnie zatwierdza Sejm. Kolejnym tematem będzie bezpieczeństwo danych. Stałym elementem spotkań stał się już Program Technik AGD. W ramach tego tematu zaproszone zostaną szkoły promujące wspólnie z APPLiA zawód technika napraw AGD. Do programu kongresu zaproszono także Polskie Stowarzyszenie Serwisów Urządzeń Domowych oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Posprzedażowa obsługa klienta to kluczowe działy w zapewnianiu satysfakcji klientów oraz budowaniu lojalności marki. Kongres Serwisów AGD to dla nas miejsce do edukowania firm naprawiających sprzęt w tematach związanych z ich działalnością, czyli prawach konsumenta, środowisku, odpadach czy bezpieczeństwie danych. To w tym miejscu zrodziła się koncepcja programu promocji zawodu technika napraw AGD, którą APPLiA obecnie realizuje we współpracy ze szkołami technicznymi – mówi Radosław Maj, project manager APPLiA Polska.

W imieniu organizatorów zapraszamy na IX Kongres AGD. Relacja z wydarzenia ukaże się w grudniowym wydaniu „InfoProduktu”.

Kongres serwisów AGD
2022-11-02