Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Zwrot na konto

SAMSUNG

Zwrot na konto nawet do 1500 zł

Zwrot na konto

Nowoczesne urządzenia AGD projektowane są w taki sposób, by uczynić nasze codzienne obowiązki wygodniejszymi. Tak jest w przypadku suszarek automatycznych marki Samsung, które w duecie z pralką pozwalają skrócić proces prania i suszenia nawet do 2 h, a także zaprowadzić w domu większy porządek. Łącząc ze sobą produkty, w promocji Samsunga można odebrać zwrot na konto w wysokości aż do 1500 zł.

Samsung oferuje klientom nowy standard energooszczędnego prania i suszenia ubrań, uruchamiając nową akcję promocyjną. Do 31 października, kupując zestaw pralniczy wskazany w regulaminie, możemy liczyć na zwrot pieniędzy na konto nawet do kwoty 1500 zł.

Producent namawia klientów na unikalne, wygodne i energooszczędne systemy zastosowane w pralkach i suszarkach, które teraz zostały objęte promocją. W regulaminie promocji czytamy, że kupując wybraną pralkę lub suszarkę Samsunga, możemy liczyć na zwrot do 750 zł, a decydując się na zestaw pralki i suszarki – nawet do 1500 zł zwrotu na konto. Warunki promocji są bardzo proste. Pierwszym krokiem jest dokonanie zakupu urządzenia objętego akcją promocyjną. Pełna lista modeli znajduje się na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl. Następnie należy zarejestrować zakup na tej samej stronie internetowej nie później niż 21 dni od dokonania transakcji. Kolejnym ważnym krokiem warunkującym udział w akcji jest pozostawienie opinii o zakupionym produkcie. Użytkownik może to zrobić na 3 różne sposoby. Jednym z nich jest pozostawienie opinii na stronie www.samsung.pl. Drugi sposób to pozostawienie opinii na stronie internetowej sklepu, w której nabył urządzenie. Trzecim jest pozostawienie opinii na stronie internetowej porównywarki cenowej. Warto wiedzieć, że każda opinia będzie podlegała weryfikacji pod kątem tego, czy zawiera min. 400 znaków i ocenę w skali od 1 do 5, a także czy jest merytoryczna, tj. dotyczy pralki, pralkosuszarki lub suszarki Samsunga objętej promocją, satysfakcji z jej użytkowania lub opisuje doświadczenia z jej użytkowania. Co ważne, opinię należy oznaczyć hasztagiem #AkcjaLacz- ProduktyDlaWygody.

Promocja trwa od 14 września do 31 października 2022 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o.

2022-10-09
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket