LG

Fiskars za opinię!

Fiskars

LG zachęca klientów do zakupu sprzętów gospodarstwa domowego swojej marki atrakcyjną promocją. Producent za zakup sprzętu gospodarstwa domowego marki LG, po spełnieniu określonych warunków, oferuje akcesoria kuchenne marki Fiskars.

LG zachęca klientów do zakupu nowoczesnych i energooszczędnych sprzętów gospodarstwa domowego i dzielenia się opiniami na ich temat, oferując w zamian praktyczne, wytrzymałe i przydatne w każdym domu akcesoria kuchenne marki Fiskars. Co więcej, można odebrać nawet 3 zestawy w zamian za 3 opinie. Aby wziąć udział w promocji, należy kupić produkt AGD marki LG objęty promocją, a następnie zarejestrować zakup na stronie www.strefalg.pl. Zestawy objęte promocją wyszególnione są w regulaminie oraz na stronie producenta. Następnie należy podzielić się opinią na temat swoich urządzeń marki LG na jednej ze stron internetowych: LG.COM/pl, ceneo.pl, euro. com.pl, neonet.pl, mediaexpert.pl, mediamarkt.pl, neo24.pl, oleole.pl, electro.pl, avans.pl, proastore. pl oraz zrobić screenshot opinii. Opinia powinna mieć przynajmniej 100 znaków i być napisana w języku polskim, a także być rzetelną informacją pomocną kolejnym kupującym oraz oryginalnie należąca do autora. Każda opinia, niezależnie od nacechowania emocjonalnego, będzie brana pod uwagę. W ostatnim kroku wypełniamy specjalny formularz rejestracyjny, dodajemy zdjęcie paragonu lub innego dowodu zakupu urządzenia, podajemy datę zakupu oraz numer seryjny urządzenia, zaznaczamy stosowne zgody dotyczące zapoznania z regulaminem oraz przetwarzania danych i przesyłamy formularz do weryfikacji.

Zakupu należy dokonać do 31 grudnia 2022 r. Na rejestrację i pozostawienie opinii uczestnicy promocji mają czas do 14 stycznia 2023 r.

2022-10-09
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket