Strona domowa / / Artykuły / 8. edycja targów

AB Innovation Days

8. edycja targów AB Innovation Days

8. edycja targów

Już 15 października w Karpaczu odbędzie się 8. edycja AB Innovation Days. W czasie wydarzenia liderzy z rynku RTV i AGD nie tylko zaprezentują nowości, ale też porozmawiają o kierunkach rozwoju i wyzwaniach, jakie czekają branżę. Tegoroczne targi organizowane przez największego dystrybutora sprzętu AGD i RTV odbywają się pod hasłem „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”.

Tegoroczne targi Innovation Days będą pierwszymi od czasu ogłoszenia pandemii, podczas których eksperci z branży RTV i AGD spotkają się z uczestnikami wydarzenia osobiście. Nic dziwnego, że zainteresowanie tym wydarzeniem jest rekordowe. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby program targów był interesujący, wspierał rozwój biznesu i dotykał najważniejszych aspektów dla branży. Nie zabraknie prezentacji nowości katalogowych i dyskusji na temat wpływu sytuacji geopolitycznej na produkcję sprzętu RTV i AGD.

– Cieszymy się, że znów będziemy mogli osobiście porozmawiać o tym, czym żyje rynek RTV i AGD w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalnie dla naszych gości ściągamy do Karpacza najnowsze produkty. Przygotowaliśmy też szkolenia i wartościowe panele dyskusyjne. Przez ostatni rok wiele się wydarzyło, chcemy o tym porozmawiać, wymienić się spostrzeżeniami, aby wspólnie wypracować rozwiązania do dalszego rozwoju branży RTV i AGD w regionie CEE – podkreśla Krzysztof Sumara, business development manager w AB SA.

Każdego roku AB Innovation Days gromadzi ponad pół tysiąca osób związanych z branżą RTV i AGD. Wśród nich są sprzedawcy, dziennikarze, producenci i przedstawiciele dystrybutora.

Partnerem medialnym AB Innovation Days 2022 jest „InfoProdukt”. Będziecie mogli spotkać nas w Karpaczu. W kolejnych numerach przedstawimy relację z tego wydarzenia. Zapraszamy na targi!

Sponsorzy wydarzenia:
 
Platinium Partners: Amica, Beko, BSH (Bosch), Kakto, Karcher, Midea (Toshiba), TPVision.
 
Gold Partners: Gorenje, LG, Spectrum Brands (Remington, Russell Hobbs), Vestel, Whirpool
 
Silver Partners: Aged (Nivona, Blueair) Allocacoc (SmartLights), Candy, Eaton, Electrolux, Eurogama (Zelmer), EZVIZ, Fox (Adler, Camry), GFK, Luxpol, MAAN, Megabajt, MPM, Philips, Ravanson, Samsung, Technisat, V-Tac.

 

2022-10-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket