Strona domowa / / Artykuły / Sfotografuj swoje popisowe danie z wolnowaru

CROCK-POT

Sfotografuj swoje popisowe danie z wolnowaru i wygraj nagrodę

Sfotografuj swoje popisowe danie z wolnowaru

Crockpot, marka będąca pionierem, liderem i ekspertem w kategorii urządzeń do wolnego gotowania ogłasza kolejną edycję konkursu "Crocktober" na najbardziej apetyczne i estetyczne danie przygotowane w wolnowarze. Zgłoszenia można składać od 5.10.2022 do 4.11.2022r. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Jak sama nazwa wskazuje, wolnowar pozwala na powolne gotowanie w temperaturze często niższej niż 90 stopni Celsjusza. Naczynie to kształtem przypomina garnek i składa się z trzech głównych elementów: podstawy grzewczej, misy, w której przygotowywana jest potrawa oraz pokrywy. Największą jego zaletą jest to, że potrawy gotują się w nim same, bez konieczności monitorowania postępu. Wystarczy, że do środka włożymy składniki potrawy, a maszyna zajmuje się wszystkim.

W wolnowarze przyrządzimy potrawy zarówno z mięsa czy ryb, jak i warzyw. Można w nim ugotować zupy, sosy i gulasze. Dania tak przygotowane są nie tylko niezwykle aromatyczne, smaczne i apetyczne, ale też zachowują większość składników odżywczych. Z biegiem lat powstała niezliczona ilość posiłków i nowych receptur przygotowanych w wolnowarach Crockpot. Chociaż wiele różnych smaków i stylów kulinarnych w sztuce ewoluowało, Crockpot zawsze nadąża za tempem zmian. Źródłem inspiracji są też sami użytkownicy wolnowarów, którzy nieustannie udoskonalają swoje przepisy.

I to właśnie dla osób, które podchodzą kreatywnie do techniki wolnego gotowania marka Crockpot ogłasza kolejną edycję konkursu "Crocktober", którego celem jest m.in propagowanie zdrowego stylu życia i idei slowcookingu. By wziąć udział w konkursie należy przesłać link do relacji fotograficznej zawierającą od 3 do 5 zdjęć prezentujących proces przygotowywania ulubionej potrawy w wolnowarze Crockpot oraz jej efektu końcowego, a także dołączenie przepisu. Jury, złożone z przedstawicieli firmy wybierze zwycięskie prace, kierując się ich kreatywnością, estetyką i oryginalnością. Zdjęcia umieszczamy na swoim profilu Facebook lub/i Instagram i oznaczamy je #Croctober 2022. Na koniec wypełniamy formularz zgłoszeniowy i załączamy link do postu z daniem konkursowym. 

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca otrzymuje zgrzewarkę próżniową Foodsaver FFS016x o wartości 599 zł, wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 67 zł. Nagrodą za zajęcie 2-go miejsca jest ręczne urządzenie do pakowania próżniowego VS1199X o wartości 249 zł wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 28 zł. Za zajęcie 3-go miejsca zwycięzca otrzymuje książkę z przepisami Jana i Anety Kuroń „Przy jednym stole” o wartości 49,99 zł.

Czekamy na zgłoszenia: https://www.crockpot.pl/crocktober!

Informacja prasowa

2022-10-05
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket