Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Do 99 proc. rabatu

SAMSUNG

Do 99 proc. rabatu z Samsung Rewards

Do 99 proc. rabatu

Funkcjonujący w ramach sklepu firmowego marki Samsung program Samsung Rewards pozwala na uzyskanie atrakcyjnych rabatów na zakup produktów. Firma w ten sposób nagradza lojalność konsumentów.  

Aby skorzystać z atrakcyjnej oferty, należy utworzyć konto Samsung lub zalogować się na już posiadanym. Następnie należy wybrać opcję „Moje Konto” i „Samsung Rewards”. Po zapoznaniu się z regulaminem i jego akceptacji możemy przystąpić do zakupów. Zamawiając produkty ze sklepu internetowego marki Samsung, klienci zbierają punkty, które mogą wymieniać na atrakcyjne rabaty. Punkty pojawią się na koncie klienta w ciągu 14 dni po zakupach. Liczbę punktów, które zebraliśmy, możemy sprawdzić po zalogowaniu w zakładce „Samsung Rewards”. Za każde wydane 1 zł dostajemy 1 punkt. Przy kolejnych zakupach będziemy mogli wykorzystać zebrane punkty do uzyskania zniżek – 100 pkt wymieniamy na 1 zł rabatu, a 1000 punktów na 10 zł rabatu. Podczas różnych akcji promocyjnych pojawią się bonusy punktowe. Możemy otrzymać zwrot 3 proc., 5 proc., a czasami nawet 10 proc. wartości swoich zakupów w punktach Rewards, które wymienimy na zniżki. Użytkownik ma 24 miesiące na wykorzystanie punktów i może obniżyć cenę przy ich pomocy o nawet 99 proc.

Oprócz tego zalogowani użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych rabatów i ekskluzywnych ofert. Sklep marki Samsung przygotował m.in. specjalną ofertę rabatową dla studentów, opcję zakupu na raty 0 proc. czy darmowe zwroty w wypadku wybranych produktów.

2022-09-15
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket