Strona domowa / / Artykuły / Odkurzanie

BOSCH

Odkurzanie z gwarancją satysfakcji

Odkurzanie

Dzięki najnowszej promocji marki Bosch możemy wybrać odkurzacz bezworkowy lub workowy i bez ryzyka sprawdzić, czy odpowiada on potrzebom naszego domu.

W tym celu wystarczy w okresie od 15 sierpnia do 30 listopada 2022 r. nabyć jeden z odkurzaczy objętych promocją. Następnie możemy przez 30 dni testować wydajność urządzenia i sprawdzić, jak poradzi sobie w codziennym użytkowaniu. Odkurzacz możemy zachować lub zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Zwrot urządzenia wraz z oryginalnym opakowaniem, oryginałem dowodu zakupu i wypełnionym oświadczeniem o zwrocie urządzenia może nastąpić przez osobiste dostarczenie go lub przesłanie na własny koszt na adres agencji: A1 Agencja Reklamowa, ul. Grzybowska 4 lok. 138, 00-131 Warszawa.

W terminie 60 dni od daty otrzymania przez agencję kompletnego, zgodnego z regulaminem promocji zwrotu urządzenia na podane w oświadczeniu o zwrocie urządzenia konto bankowe wpłacona zostanie kwota ceny brutto wskazana w dowodzie zakupu odkurzacza. Promocja obejmuje wybrane modele odkurzaczy bezworkowych i workowych Bosch – Serie | 2, Serie | 4, Serie | 6 i Serie | 8. Pełna lista modeli promocyjnych i punktów sprzedaży oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.bosch-home.pl w zakładce „Promocje”.

Warto dodać, że po zarejestrowaniu w programie myBosch możemy odebrać dokument gwarancyjny, który potwierdza 10-letnią gwarancję na silniki odkurzaczy.

2022-09-12
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket