Strona domowa / Artykuły / Premia do 400 zł

SIEMENS

Premia do 400 zł za chłodzenie w rozmiarze XXL

Premia do 400 zł

Siemens zaskakuje klientów nową akcją promocyjną. Chłodziarkozamrażarki XXL tej marki to jeszcze więcej przestrzeni do prawidłowego przechowywania produktów spożywczych. Za efektywne i energooszczędne chłodzenie w rozmiarze XXL objęt promocją oferuje aż 400 zł premii.

Siemens przez najnowszą promocję urządzeń chłodniczych zachęca kupujących do prawidłowego przechowywania żywności. Głównymi bohaterami akcji są chłodziarkozamrażarki w rozmiarze XXL, które zapewniają o 19 proc. większą pojemność, np. w porównaniu ze standardowym modelem lodówki Siemens o szerokości 60 cm. Marka Siemens z myślą o swobodnym przechowywaniu żywności oferuje chłodziarkozamrażarki w rozmiarze XXL, czyli o 10 cm szersze niż standardowe modele. Do tego można je łatwo montować przy ścianie lub w ciągu mebli kuchennych bez utraty cennych centymetrów przestrzeni. Dodatkowe 10 cm pozwala z łatwością przechowywać duże zakupy spożywcze, ale nie tylko. To jeszcze więcej miejsca na duże brytfanny i garnki, a także naczynia do przechowywania żywności o rozmaitych kształtach i pojemnościach. Funkcjonalność przestrzenną lodówek dopełniają możliwości techniczne ukryte we wnętrzu sprzętu.

Aby zachęcić klientów do zakupu chłodziarkozamrażarek w rozmiarze XXL, Siemens zaprasza do udziału w promocji. Warunkami udziału są zakup urządzenia, które jest nią objęte, i rejestracja transakcji oraz modelu na specjalnej praformie z wykorzystaniem formularza zgłoszeniowego. Prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego powinno zawierać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego uczestnika promocji, na który ma nastąpić przelew premii. Ważną częścią formularza są pola dotyczące zakupionego sprzętu. Do formularza należy dołączyć wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu lodówki (np. fakturę lub paragon) oraz wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej. Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady przyznawania premii dostępne są w regulaminie akcji na stronie https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/. Nagrodą za zakup i poprawne zgłoszenie sprzętu jest premia o wartości 400 zł.

Promocja trwa do 30 września 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród. Zgłoszeń należy dokonywać nie później niż do 31 października 2022 r.

2022-09-09
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket