Strona domowa / Artykuły / Z nowym

REMONDIS Electrorecycling

Z nowym zarządem

Z nowym

W ostatnim czasie w zarządzie REMONDIS Electrorecycling Polska nastąpiły zmiany. Wieloletni członek zarządu spółek REMONDIS Electrorecycling w Polsce i Niemczech – Gerhard Jokic ustąpił miejsca Tomaszowi Sołtysowi, a sam skupił się na przekazaniu zadań w spółce niemieckiej przed zasłużoną emeryturą. Tomasz Sołtys w spółce dotychczas zajmował stanowisko dyrektora finansowego i prokurenta. Obecnie będzie pełnił funkcję członka zarządu wraz z funkcjonującym już w tej roli od 2014 r. dr. Robertem Wawrzonkiem.

REMONDIS Electrorecycling świadczy w Polsce kompleksowe usługi w zakresie zbierania, transportu, przetwarzania i recyklingu odpadów ze zużytego sprzętu elektrycznego (ZSEE) i elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów. Spółka działa na polskim rynku od 2006 r. Aktualnie posiada w Polsce dwa zakłady przetwarzania, w Błoniu k. Warszawy oraz w Łodzi, z potencjałem do przetwarzania 70 tys. ton odpadów rocznie. – Do REMONDIS Electrorecycling (i w ogóle grupy REMONDIS) dołączyłem 1 sierpnia 2012 r., czyli równe 10 lat temu. Jest mi niezmiernie miło, że przy okazji tego drobnego jubileuszu zostałem w taki sposób doceniony. Jako członek zarządu będę nadal odpowiedzialny głównie za finanse i wszystko, co z nimi związane, oraz dodatkowo za kwestie administracyjne i ewidencyjne, w czym do tej pory również wspierałem dotychczasowy zarząd. A zatem moje przyszłe działania będą kontynuacją tego, czym zajmowałem się do tej pory – najpierw jako dyrektor finansowy, a od 6 lat prokurent. W najbliższym czasie chciałbym się przede wszystkim skoncentrować na wspieraniu rozwoju firmy w zbliżającym się trudnym czasie, którego zwiastunem jest coraz większy brak dostępności towaru do przetworzenia. Przy okazji chciałbym podziękować dotychczasowym członkom zarządu – Robertowi Wawrzonkowi oraz Gerhardowi Jokicowi za wieloletnie wsparcie i zaufanie. Życzę także Gerhardowi wszystkiego najlepszego na emeryturze. Po tylu latach ciężkiej pracy będzie mógł wreszcie spokojnie odpocząć – powiedział nowo powołany członek zarządu REMONDIS Electrorecycling – Tomasz Sołtys.

REMONDIS Electrorecycling od początku swojej działalności w Polsce sukcesywnie rozwija i dywersyfikuje sieć zbierania odpadów, współpracując z sieciami handlowymi, spółkami z grupy REMONDIS, gminami, a także wdraża autorskie systemy odbioru tego typu odpadów. Świadczy także usługi w zakresie wykonania obowiązków wprowadzających baterie i akumulatory.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

2022-09-09
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket