LG

Nowa kampania LG Healthy Home Solutions [promocja]

Nowa kampania LG Healthy Home Solutions

„LG Healthy Home Solutions: jak prowadzić zdrowy tryb życia i czuć się dobrze w domu” to nowa globalna kampania LG Electronics, która przedstawia propozycje niewielkich, ale skutecznych zmian w codziennym życiu, podkreślając znaczenie zdrowia i zrównoważonego rozwoju.

Celem kampanii LG Electronics „Healthy Home Solutions” („Rozwiązania dla zdrowego domu”) jest zachęcenie konsumentów z całego świata do zdrowszego i bardziej zrównoważonego stylu życia w domu. Dzięki akcji dowiemy się też, jak odzyskiwać w codziennym funkcjonowaniu energię, również tę witalną.

Po sukcesie pierwszej kampanii z serii „Healthy Home” („Zdrowy dom”) w 2020 r. LG przeprowadziła szereg kolejnych: #CareForWhatYouWear („Zadbaj o to, co nosisz”), #CareForAGreenerKitchen („Zadbaj o bardziej ekologiczną kuchnię”) i #CareForWhereYouLive („Zadbaj o to, gdzie mieszkasz”). Centralnym punktem wpisującej się w tę serię nowej akcji „Healthy Home Solutions” jest wellness, czyli zdrowy tryb życia i dobre samopoczucie w środowisku domowym. Okazuje się to możliwe dzięki najnowszym propozycjom LG, czyli innowacyjnym sprzętom kuchennym i urządzeniom do pielęgnacji odzieży bądź też zaawansowanym produktom dbającym o jakość powietrza.

Kampanię otwiera nowy, inspirujący film. Prezentuje on pozytywny wpływ na osobisty komfort oraz środowisko naturalne małych, niemniej skutecznych i łatwych do wdrożenia zmian w domu. Na przykład gotowanie zdrowych posiłków na bazie świeżych lokalnych produktów zamiast zamawiania na wynos przetworzonej w nieznanych nam warunkach żywności. Ponadto ochrona tekstyliów przez parowe odświeżanie odzieży, a także ustawianie takiej temperatury na termostacie w klimatyzatorze, by zredukować zużycie energii i, oczywiście, zadbać o planetę.

Nowa kampania LG Healthy Home Solutions

W upowszechnienie najważniejszego przesłania „Healthy Home Solutions”, jak też prostych pomysłów do wykorzystania w codziennym życiu LG angażuje własną grupę influencerów, nazwanych wspólnie „Załogą Wellness”. To eksperci z trzech zespołów odpowiedzialnych za różne obszary: kategorię Eat (zdrowe odżywianie), Breathe (kondycję emocjonalną i psychiczną) oraz Wear (zrównoważone podejście do odzieży). Będą oni udzielać rad pod hasztagiem #WellnessLiving.

Nowa kampania LG Healthy Home Solutions

 

Lyu Jae-cheol – prezes należącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company

Nowa kampania „Healthy Home Solutions” to wynik ciągłej troski LG o konsumenta i środowisko naturalne. Przez nasze kampanie z serii „Healthy Home Solutions” chcemy uświadamiać innym, jak łatwo można zmienić tryb życia na bardziej zrównoważony oraz jak niezwykle ważne jest, byśmy dbali o samych siebie, nasze domy i naszą planetę.

 

 

Nowa kampania LG Healthy Home Solutions
2022-09-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket