Strona domowa / Artykuły / Nowy Miele Experience Center

MIELE

Nowy Miele Experience Center w Krakowie

Nowy Miele Experience Center

Trwa dynamiczny rozwój sieci sprzedaży bezpośredniej Miele. Najnowszy Miele Experience Center powstał w samym sercu Krakowa, w kompleksie Unity Centre. Salon położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Unity Tower – najwyższego budynku w mieście, od lat znanego w Krakowie jako Szkieletor, a dziś będącego częścią największego wielofunkcyjnego kompleksu budynków w tym mieście.

Nowy Miele Experience Center to już drugi, po Katowicach, salon Miele w południowej Polsce. Przestrzeń stworzona została – podobnie jak cały kompleks – w duchu zrównoważonego rozwoju. Wszystkie budynki Unity Centre otrzymały certyfikat LEED-GOLD, czyli spełniły wymagania systemu LEED Green Building. Certyfikat oznacza, że budynek został stworzony z poszanowaniem środowiska naturalnego, a na wszystkich etapach jego „życia” uwzględnione są metody oszczędzania zasobów naturalnych.

Miele Experience Center to także nowa scena kulinarna w Krakowie. W aktywnej kuchni pokazy i warsztaty kulinarne prowadzą wybitni szefowie kuchni, najczęstszymi gospodarzami są tu Dawid Grucel i Przemek Błaszczyk. Goście salonu mogą na miejscu testować urządzenia z każdej kategorii z pomocą fachowych doradców, a jeśli wybranego urządzenia nie ma na ekspozycji, mogą skorzystać z multimedialnego systemu wizualizacji. Miele Experience Center Kraków działa od połowy lipca. Jest szóstym salonem Miele w Polsce.

Pozostałe salony zapraszają klientów do Poznania, Gdańska, Katowic i dwóch lokalizacji w Warszawie. We wszystkich wymienionych salonach, które są jednocześnie największymi ekspozycjami produktów Miele w danej części Polski, klienci mają doskonałą okazję, żeby poznać i przetestować rozwiązania Miele przed decyzją o wyborze konkretnego urządzenia. W każdym salonie Miele do dyspozycji gości jest multimedialny system wizualizacji, pomagający wybrać modele, których nie ma na ekspozycji. A wszystkim działaniom w Miele Experience Center towarzyszy zawsze doskonałej jakości kawa przygotowana w automatycznych ekspresach wolnostojących i urządzeniach do zabudowy.

Nowy Miele Experience Center

Miele Experience Center to idealne miejsce zarówno dla klienta ostatecznego jak i projektanta wnętrz, by przy wyśmienitej kawie omówić z profesjonalnym doradcą kwestię wyboru urządzeń do swojej realizacji. 

Nowy Miele Experience Center

Aktywne strefy kuchni, pralnictwa i odkurzaczy pozwalają na miejscu przetestować urządzania z każdej kategorii, a nowoczesny system wizualizacji ułatwia wybór konkretnych modeli.

2022-09-09
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket