Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Skandynawska marka AGD

ASKO

Skandynawska marka AGD wkracza do Polski

Skandynawska marka AGD

Skandynawska marka wysokiej jakości urządzeń kuchennych i pralniczych wkracza na polski rynek. ASKO to marka premium z 70-letnim doświadczeniem. Jest obecna na 50 rynkach, a do największych z nich należą kraje skandynawskie, USA i Australia. Przez ostatnią dekadę marka rozwijała swoją sieć sprzedaży i obecność w Europie. Fabryki i zespoły badawczo- -projektowe ASKO są zlokalizowane w Szwecji, Holandii i Słowenii.

ASKO tworzy urządzenia AGD w myśl skandynawskich wartości, łączy współczesny minimalizm z najwyższą technologią, skandynawskim designem i szacunkiem do natury. Połączenie piękna i funkcjonalności jest częścią skandynawskiego DNA marki. Łączy ona formę i funkcję oraz wykorzystuje zasoby naturalne w sposób przemyślany, aby móc tworzyć rozwiązania jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Skandynawska marka AGD

Skandynawskie korzenie

Przyroda Skandynawii jest piękna sama w sobie, ale też surowa, z długimi zimami, ciężkim klimatem i ograniczonymi zasobami. To natura ukształtowała mieszkańców Skandynawii. Wpłynęła też na ich świadomość i pokazała, co należy szanować i zachować dla przyszłych pokoleń. Natura jest głównym źródłem inspiracji dla Skandynawów. Połączenie piękna i funkcjonalności jest częścią skandynawskiego DNA. ASKO, wiodąca na rynku skandynawska marka wysokiej jakości urządzeń kuchennych i pralniczych – domowych i profesjonalnych, zbudowana na 70-letnim dziedzictwie, inspiruje się Skandynawią. Łączy ona formę i funkcję oraz wykorzystuje zasoby naturalne w sposób przemyślany, aby móc tworzyć rozwiązania jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Skandynawska marka AGD

Skandynawski design na dobre rozgościł się już w polskich domach. Produkty ASKO, które oznaczają się własnym wyrazem estetycznym i wyglądem będą stanowiły idealne dopełnienie sprzętowe. To urządzenia, gdzie funkcjonalność idzie w parze z wysokiej jakości rzemiosłem projektowania.

 

Skandynawska marka AGD

Simona Stern – ASKO business director w Polsce

Pojawienie się ASKO na polskim rynku jest kolejnym krokiem w rozwoju strategii biznesowej marki w Europie. Wysoka jakość produktów ASKO zdobyła już zaufanie wielu klientów w regionie. Wierzę, że polscy konsumenci także docenią naszą markę opartą na skandynawskich wartościach. Produkty ASKO łączą współczesny minimalizm z najwyższą technologią i ponadczasowym designem. Jego podstawę stanowią elegancja, wysokiej jakości rzemiosło, funkcjonalność, czysta paleta kolorów i naturalne materiały. Nasze urządzenia powstają z trwałych materiałów i są poddawane dokładnym testom. Wszystko po to, by służyły naszym klientom w ich domach przez 20 lat. Jestem przekonana, że tak wysokiej jakości urządzenia kuchenne i pralnicze spełnią najbardziej wymagające oczekiwania polskich konsumentów.

Ponadczasowy design

Skandynawskie korzenie mają swoje odzwierciedlenie również we wzornictwie. Jego podstawę stanowią elegancja, minimalizm, wysokiej jakości rzemiosło, funkcjonalność, czysta paleta kolorów i naturalne materiały. Oferta ASKO obejmuje urządzenia pralnicze, tj. pralki, suszarki bębnowe, szafy suszące, oraz produkty kuchenne, tj. zmywarki, płyty gazowe i indukcyjne, piekarniki, okapy, chłodziarki, zamrażarki, chłodziarki na wino czy ekspresy do kawy. Produkty marki ASKO są znane i cenione za wzornictwo, jakość, innowacyjność, funkcjonalność, czego dowodem są liczne nagrody, tj. „iF Gold Award”, „iF Design Award” czy „Red Dot Award”. Podczas tegorocznych targów Eurocucina w Mediolanie marka zaprezentowała swoje nowości produktowe: zmywarkę DW60, chłodziarkę na wino Wine Climate Cabinet, nowatorski system Celsius Cooking oraz płytę indukcyjną Elevate ze zintegrowanym wyciągiem. Oprócz wyjątkowych wrażeń dla użytkownika i zrównoważonego działania wszystkie cztery urządzenia zostały wyróżnione prestiżową nagrodą „iF Design Award” za wyjątkowy design i funkcjonalność.

Skandynawska marka AGD

Miliony ludzi na całym świecie mają w swoich domach skandynawski sprzęt AGD marki ASKO – wysokiej jakości, trwałe produkty

o skandynawskim wzornictwie i innowacyjnych rozwiązaniach. Teraz te urządzenia dostępne są również w Polsce.

Trwałość i technologia

W produktach ASKO skandynawskie korzenie marki przejawiają się nie tylko w czystym i ponadczasowym wzornictwie, ale także w ich jakości, trwałości i funkcjonalności. ASKO dba o to, by spełniać najwyższe standardy UE, wykorzystuje w swoich produktach innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyżej jakości materiały, co przekłada się na długoletnią trwałość urządzeń. Dzięki skupieniu się na zrównoważonym rozwoju ASKO konstruuje urządzenia, które są testowane na 20 lat użytkowania. Produkty ASKO będą dystrybuowane w Polsce przez Gorenje Polska Sp. z o.o.

Trwałość
2022-09-09
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket