Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Jubileuszowo

MIELE

Jubileuszowo w Miele Experience Center Plac Unii

Jubileuszowo

W sierpniu polskie przedstawicielstwo Miele odwiedził dr Markus Miele, dyrektor zarządzający i prawnuk jednego z dwóch założycieli tej znanej i cenionej na całym świecie firmy. Okazji do wizyty w Polsce, jak się okazało, było kilka. W tym roku mija bowiem rocznica 25-lecia działalności Miele w Polsce, dynamicznie rozwijana jest produkcja w fabryce pralek Miele w Ksawerowie (Miele Technika) oraz otwierane są kolejne salony firmowe w najbardziej prestiżowych miejscach w Polsce.

Jednym z takich miejsc jest Miele Experience Center Plac Unii, zlokalizowany w miejscu dawnego, słynnego mokotowskiego „Supersamu”, który notabene nadal funkcjonuje na parterze obecnego ekskluzywnego kompleksu handlowo-biznesowego. Salon działa z sukcesami już od wielu miesięcy, jednak z powodu lockdownu nie mogło dojść do oficjalnego otwarcia, więc wówczas premiera miała charakter wirtualnego spotkania. Tymczasem tradycją Miele, podtrzymywaną od lat na całym świecie, jest inauguracja salonów z udziałem potomków założycieli firmy. Dlatego mimo niezmiernie napiętego grafiku na uroczystości Grand Opening Miele Experience Center nie mogło zabraknąć dr. Markusa Miele. Podziękował on wszystkim gościom przybyłym na uroczystość i potwierdził niezwykle ważną rolę, jaką odgrywają polski oddział Miele i Polska jako kraj dla planów, strategii i rozwoju firmy Miele w Europie.

Warto w tym miejscu podkreślić, że ostatnie trzy lata dla firmy w Polsce, mimo niekorzystnej sytuacji na rynku związanej z epidemią i niestabilną sytuacją polityczno-gospodarczą, okazały się nad wyraz udane i owocne. Polskie przedstawicielstwo Miele nie tylko zwielokrotniło swoje obroty, ale i otworzyło kolejne salony firmowe, wprowadzając przy tym do oferty szereg innowacyjnych i niepowtarzalnych urządzeń AGD na niespotykaną dotąd skalę. Sceneria oficjalnej inauguracji salonu nawiązywała do strategii Miele, opartej na zrównoważonym rozwoju. Jej głównym motywem były polskie k wiaty i zieleń. Goście degustowali potrawy przyrządzone przez szefów kuchni na bazie lokalnych produktów, a sommelier serwował wino z polskich winnic. Miele Experience Center to miejsce, w którym spotykamy się z jakością, tradycją i doświadczeniem. Tak jak w pozostałych salonach Miele, także w Miele Experience Center Plac Unii (ul. Puławska 2) można obejrzeć i przetestować ponad 130 urządzeń, fachową radą służy przy tym znakomicie wyszkolony personel. Ciekawostką jest fakt, że w każdym miesiącu klienci salonu biorą udział w wielu kulinarnych spotkaniach, a podczas warsztatów pralniczych czy testów odkurzaczy uczą się, jak najlepiej wykorzystać potencjał wolnostojących urządzeń Miele. Sieć Miele Experience Center w Polsce liczy już 6 salonów, a kolejne powstaną jeszcze w tym roku.

Jubileuszowo

Licznie zgromadzonych gości przywitała w Miele Experience Center Plac Unii Zofia Korecka-Rejczak, dyrektor zarządzająca Miele Sp. z o.o.

Jubileuszowo

Podczas ceremonii Grand Opening Miele Experience Center goście częstowani byli przygotowanymi na żywo przez szefów kuchni potrawami,

winem i kawą – serwowaną oczywiście z ekspresów Miele.

Jubileuszowo

Jak nakazuje tradycja, każdą ceremonię otwarcia salonu Miele uświetnia przecięcie wstęgi.

Jubileuszowo

Markus Miele podkreślił niezmiernie ważną rolę Polski w strategii i rozwoju firmy na światowym i europejskim rynku AGD.

Jubileuszowo

Z okazji jubileuszu 25-lecia Miele w Polsce nie zabrakło tortu oraz życzeń i toastu.

Jubileuszowo

Miele Experience Center Plac Unii mieści się przy ul. Puławskiej w Warszawie w nowym centrum biurowo-handlowym.

2022-09-04
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket