Strona domowa / / Artykuły / Telewizory

HISENSE

Telewizory OLED 4K 55A85H i 65A85H

Telewizory

Marka Hisense wróciła do produkcji telewizorów z wyświetlaczem OLED. W dużych sieciach dostępne są telewizory 55- i 65-calowe z serii A85H.

W telewizorach OLED każdy z ponad 8 294 400 pikseli wyświetlacza świeci samoistnie bez konieczności stosowania dodatkowego podświetlenia. Technika Pixel Dimming sprawia, że obraz na ekranie jest wyraźniejszy i ostrzejszy oraz zapewnia ekstremalny kontrast, największy poziom czerni i szczegółowość obrazu. Telewizory z serii A85H wyróżniają się szeroką gamą naturalnych kolorów – WCG (Wide Color Gamut). Nowa korekcja kolorów uwzględnia między innymi regulację kolorów podstawowych (R, G, B) i skóry, dzięki czemu twarze na ekranie mają naturalny wygląd. Dzięki matrycy z natywnym odświeżaniem 120 Hz każda dynamiczna akcja jest płynna i wyraźna, bez zacinania i rozmazywania obrazu. Technika MEMC oraz tryb sportowy, który automatycznie wykrywa dynamiczne sceny, wspomagają płynność ruchów i obrazów. Dzięki nowemu systemowi 3.1.2, subwooferowi i systemowi Sonic Screen dźwięk nie tylko otacza przestrzeń, ale również wydobywa się z ekranu, natomiast technika Dolby Atmos Sound zapewnia trójwymiarowy dźwięk, który wypełnia całe pomieszczenie, a o jego optymalizację dba system dźwięku przestrzennego DTS Virtual X (Dedicated to Sound).

Telewizory Hisense A85H OLED 4K w wersjach 55 i 65 cali wyróżnia zastosowanie obrotowego stojaka. Dzięki niemu można łatwo obracać telewizor do kąta 50°, jeżeli nie możemy siedzieć na wprost. Telewizory są szybkie w działaniu dzięki systemowi operacyjnemu VIDAA U6.

Telewizory
2022-08-28
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket