Strona domowa / RTV WIDEO / Artykuły / Współpraca Viaplay Group

CANAL+

Współpraca Viaplay Group oraz Canal+ Polska

Współpraca Viaplay Group

Viaplay Group udzielił Canal+ Polska sublicencji na transmisje dwóch czołowych meczów Premier League w każdej kolejce przez trzy następne sezony (2022/23, 2023/24 i 2024/25).

Mecze będą dostępne na kanałach Canal+ już od sierpnia, wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu rozgrywek Premier League. Viaplay Group oraz Canal+ Polska uzgodniły również warunki partnerstwa obejmującego dystrybucję w modelu direct-to-home (DTH), które umożliwi abonentom platformy satelitarnej Canal+ Polska posiadającym pakiet kanałów Canal+ dostęp do serwisu streamingowego Viaplay. Abonenci oferty satelitarnej Canal+ Polska posiadający pakiet kanałów Canal+ będą mogli otrzymać dostęp do unikalnej oferty Viaplay, obejmującej transmisje wydarzeń sportowych na żywo, produkcje Viaplay Originals, hollywoodzkie filmy i seriale oraz programy dla dzieci. Dostęp do aplikacji Viaplay dla abonentów Canal+ Polska będzie możliwy od jesieni tego roku. Dalsze szczegóły związane z ofertą zostaną przekazane w najbliższych tygodniach.

Począwszy od sierpnia tego roku, dwa czołowe mecze Premier League rozgrywane w każdej kolejce będą dostępne na żywo na kanałach Canal+. Umowa sublicencyjna obowiązuje przez trzy kolejne sezony (2022/23, 2023/24 oraz 2024/25). Wszystkie mecze sezonu Premier League, składającego się z 38 kolejek, w trakcie których rozgrywanych jest po 10 spotkań, będą transmitowane na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Canal+ Polska udzielił Viaplay Group sublicencji na transmisję w Polsce na żywo do dwóch spotkań każdej kolejki rozgrywek eWinner I Ligi Żużlowej. Sublicencjonowane mecze żużlowe będą, tak jak do tej pory, transmitowane równolegle na kanałach i w serwisach Canal+.

2022-08-28
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket