SAMSUNG

Bądź eko!

Bądź

Firma Samsung wzbogaca swoje portfolio o 8 premierowych modeli side-by-side, a przy okazji, zachęcając do ich zakupu, oferuje klientom atrakcyjną promocję. Wystarczy kupić wybraną lodówkę side-by-side i podzielić się opinią, aby otrzymać 2 filtry do wody o wartości 518 zł brutto. Co warto dodać, korzystanie z filtrów to rocznie nawet 2500 plastikowych butelek mniej.

Nowe urządzenia side-by-side firmy Samsung to połączenie pionierskich rozwiązań technicznych i eleganckiego designu, na który składają się m.in. płaskie drzwi, dostępne w 2 eleganckich kolorach, oraz wewnętrzny wyświetlacz. Zastosowane w nich rozwiązania stanowią przełom na rynku lodówek. Jednym z nich jest strefa napojów Beverage Center. Pozwala ona cieszyć się szybkim i łatwym dostępem do orzeźwiająco schłodzonej wody (także smakowej) dzięki pozbawionemu toksycznego BPA (Bisfenol A znaleźć można w plastikach z poliwęglanu i żywicach epoksydowych, z których często wytwarza się pojemniki na żywność i napoje), automatycznie dopełnianemu pojemnikowi z przefiltrowaną wodą. To ekologiczne rozwiązanie ogranicza również zużycie plastiku. Obecność filtra do wody Samsung Hafex pozwala na rezygnację z wody butelkowanej, dzięki czemu nie tylko oszczędzamy pieniądze i żyjemy bardziej ekologicznie, ale także mamy stały dostęp do wody o najlepszej jakości i naturalnym smaku.

Firma Samsung, aby zachęcić klientów do zakupu lodówek side-by-side, zaprasza do udziału w promocji. Aby z niej skorzystać, należy kupić lodówkę side-by-side, zarejestrować produkt oraz pozostawić opinię o nim na jednej ze stron określonych w regulaminie. Cała procedura zamyka się w pięciu prostych krokach. Po zakupie chłodziarkozamrażarki objętej promocją w określonych ramach czasowych w dowolnym sklepie w Polsce należy podzielić się opinią na temat produktu, a w treści zawrzeć hasztag #lodowkasidebyside. Opinię można wyrazić na stronie www.lodowki.samsung.pl, na stronie sklepu, w którym dokonano zakupu, lub na stronie porównywarki cenowej. Trzecim krokiem jest rejestracja zakupu. Ostatni krok to wypełnienie formularza zgłoszeniowego przy wykorzystaniu konta Samsung Account. Jeśli zgłoszenie wypełnione jest prawidłowo i zawiera niezbędne załączniki, po pozytywnej weryfikacji wydanie nagrody w postaci 2 filtrów do wody nastąpi w ciągu 90 dni od potwierdzenia przyznania nagrody. Promocja trwa do 30 października 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe warunki promocji znajdują się na stronie www.lodowki. samsung.pl.

2022-08-04
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket