MPM

Okap MPM-61-OW-01

Okap

W ofercie firmy MPM dostępny jest szafkowy okap MPM-61-OW-01. Jest to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji sprzętu.

Nowy okap marki MPM to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, zważywszy że ma praktyczną szerokość, wynoszącą 60 cm, oraz występuje w stalowej wersji kolorystycznej. Wybarwienie w kolorze inox sprawia, że okap będzie pasował do kuchni utrzymanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, a nawet industrialnym. Zapewnia to możliwość pełnej zabudowy w kuchennych meblach. Może pracować w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji sprzętu. Okap MPM-61-OW-01 został wyposażony w 3-stopniową regulację prędkości pochłaniania kuchennych oparów oraz niezależne sterowanie oświetleniem LED (o mocy 2 × 3 W) o neutralnej barwie światła. Maksymalna wydajność okapów wynosi 275 m3/h., a poziom hałasu podczas pracy urządzenia na najwyższym poziomie nie powinien przekraczać 62 dB. Z kolei podczas pracy na najniższym poziomie zdolność pochłaniania tego urządzenia wynosi 130 m3/h przy wytwarzanym hałasie wynoszącym około 48 dB. Okap MPM-61-OW-01 zostały wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, łatwych do utrzymania w czystości.

W zestawie z okapem znajduje się 1 aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który jest łatwy do demontażu i wyczyszczenia, a jego funkcjonalność dopełnia możliwość mycia w zmywarce. Filtr węglowy w okapie do konfiguracji w trybie pochłaniacza jest opcjonalny, a do prawidłowego działania wymagana jest tylko 1 szt. Minimalna wysokość montażu urządzenia nad płytą gazową wynosi 65 cm, a nad płytą elektryczną 55 cm.

Okap
2022-08-05
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket