Strona domowa / Artykuły / Piekarnik

HISENSE

Piekarnik BSA65334PG

Piekarnik

Marka Hisense oferuje piekarnik do zabudowy, który jest wyposażony nie tylko w standardowe funkcje wyróżniające nowoczesne piekarniki elektryczne, ale przy tym oferuje bardzo dużą pojemność oraz dużą powierzchnię pieczenia. Dodatkowo umożliwia pieczenie pizzy, grillowanie, pieczenie na kilku poziomach jednocześnie, a nawet rozmrażanie produktów i ich odpowiednią obróbkę przed przygotowaniem.

Wielofunkcyjny piekarnik do zabudowy to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Mnogość funkcji przy standardowych wymiarach sprawia, że te urządzenia nie tylko pieką potrawy, ale coraz częściej również grillują, pozwalają na poprawne przygotowanie pizzy, a także rozmrażanie. Takie urządzenie oferuje marka Hisense. Jest nim nowy model BCS798S24BG. Urządzenie jest nie tylko prawdziwym pomocnikiem w kuchni podczas codziennego gotowania, ale również oferuje wiele dodatkowych możliwości w tym zakresie. Tym, co go wyróżnia, jest zaawansowany system Even Bake. Sprawia on, że potrawy są równomiernie pieczone, dzięki lekko zaokrąglonej komorze piekarnika, która w połączeniu z odpowiednio rozmieszczonymi specjalnymi grzałkami zapewnia doskonałe i równomierne rozprowadzanie gorącego powietrza. Pieczone produkty są jednocześnie chrupiące na zewnątrz i pozostają soczyste w środku. Stopień przygotowania potrawy bez konieczności otwierania drzwi i wypuszczania gorącego powietrza zapewniają również duże, szklane drzwiczki oraz praktyczne oświetlenie wnętrza komory pieczenia. Równie ciekawą funkcją jest program przeznaczony do przygotowywania mrożonek kupionych w sklepie lub innych gotowych i zamrożonych posiłków.

Nowy piekarnik marki Hisense oferuje rozmaite funkcje grzania, w tym termoobieg, grzanie dolne i górne, duży grill, grill z wentylatorem, dolna grzałka z termoobiegiem, rozmrażanie. Wśród przydatnych funkcji nie zabrakło również tak zwanego szybkiego nagrzewu. Funkcja FastPreheat umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Piekarnik Hisense BCS798S24BG o pojemności 77 l został specjalnie zaprojektowany, aby zmieścić duże ilości potraw na wielu poziomach.

Piekarnik
2022-08-05
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket