Strona domowa / Artykuły / Płyta indukcyjna

CONCEPT

Płyta indukcyjna IDV1460

Płyta indukcyjna

Firma Concept poszerza ofertę w zakresie płyt indukcyjnych i prezentuje nowy model – IDV1460. Płyta wyposażona jest w 5 pól grzewczych z funkcją Powerbooster, intuicyjne sterowanie dotykowe i możliwość subtelnego i eleganckiego montażu na równi z blatem.

Płyta indukcyjna IDV1460 ma szerokość 60 cm, co z jednej strony zapewnia swobodę gotowania, a z drugiej pozwala zaaranżować strefę gotowania i pieczenia z okapem i piekarnikiem o tej samej szerokości. W przypadku kuchni o mniejszum metrażu jest to bardzo praktyczne, a do tego stylowe. Nowoczesne wzornictwo oraz wykonanie z czarnego szkła nadają urządzeniu wyjątkową elegancję. Fazowane krawędzie zwiększają estetykę, a jednocześnie ułatwiają utrzymanie urządzenia w czystości. Zapobiegają osadzaniu się brudu, dzięki czemu pielęgnacja powierzchni płyty jest znacznie szybsza i łatwiejsza. Aby płyta lśniła czystością, wystarczy wytrzeć ją miękką, wilgotną ściereczką. Co ważne, obszar wokół stref grzejnych pozostaje chłodny nawet podczas gotowania, co zapobiega poparzeniu. Zastosowane w modelu IDV1460 rozwiązania sprawiają, że gotowanie z jego wykorzystaniem jest bardzo szybkie, bezpieczne i ekonomiczne. Urządzenie zostało podzielone na 4 strefy grzejne, które można łączyć w większe powierzchnie przeznaczone do gotowania, np. w brytfannach. Płyta ma również zaawansowane funkcje, które zwiększają komfort pracy. Należą do nich m.in. Powerbooster oraz opóźnione wyłączanie jednej lub więcej stref gotowania.

Pierwsza ze wspomnianych funkcji, czyli Powebooster, zapewnia bardzo szybkie nagrzewanie przez zwiększenie mocy najwyższego poziomu gotowania w krótkim czasie. Może być stosowana w dowolnej strefie gotowania. Dzięki tej funkcji gotowanie jest szybsze, a przez to czas spędzony w kuchni może być krótszy. Użytkownik ma też możliwość ustawienia minutnika (w zakresie od 1 do 99 min). Po upływie ustawionego czasu uruchomi się sygnał dźwiękowy, który można wyłączyć przez naciśnięcie dowolnego przycisku na panelu sterowania płyty grzejnej. Urządzenie zostało wyposażone we wskaźnik ciepła resztkowego dla każdej ze stref grzejnych i blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem płyty przez dzieci.

Slidery wykorzystywane do obsługi modelu IDV1460 dobrze reagują na dotyk, a do tego są bardzo wygodne i intuicyjne w obsłudze. Płyta ma 60 cm szerokości, 52 cm głębokości i 6 cm wysokości.

Płyta indukcyjna
2022-08-04
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket