Strona domowa / Artykuły / Winiarki

SommelierSet marki Miele

Miele w modelu KWT 6722 iGS oferuje nawet najbardziej wymagającym koneserom szlachetnych trunków kompletny zestaw naczyń i narzędzi do degustacji wina – SommelierSet. Umiejscowiony na specjalnej półce, poddany odpowiedniej temperaturze i wilgotności sprawia, że kosztowanie przechowywanych trunków staje się prawdziwą celebracją, w dodatku w domowym zaciszu. Dopełnieniem jest funkcja FlexiFrame, dzięki której na półkach ułożymy butelki o różnych kształtach i pojemności.

Model KWT 6722 iGS marki Miele sprawia, że butelki wina będą nie tylko bezpiecznie przechowywane, ale i idealnie wyeksponowane. Urządzenie urzeka też jakością, pieczołowitością wykonania i wzornictwem.

Aby wino zachowało wszystkie walory smakowe, niezbędne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury, wilgotności oraz zabezpieczenie trunku przed światłem i promieniami UV. Standardy te zapewnia w pełni Miele w modelu KWT 6722 iGS, przeznaczonym do zabudowy w niszy meblowej 178 cm. Sprzęt oferuje pojemność wynoszącą aż 271 l, co w przeliczeniu na butelki wina wynosi 83 sztuki. Produkt wyróżnia nowoczesny wygląd – przyciemniane drzwi ze szkła hartowanego ze zintegrowanym filtrem UV, które zapewnią ochronę przed szkodliwym promieniowaniem, ale też ciekawie wyeksponują kolekcję trunków. Wśród innych ważnych funkcji znalazły się Push2Open (delikatne otwarcie drzwi) lub SoftClose (łagodne ich domykanie). Model wyposażony został w dwie strefy z osobnymi temperaturami, dostosowanymi do rodzaju trunków. Obsługę winiarki zapewnia dotykowe sterowanie Touch Control, a o równomierną wilgotność oraz temperaturę powietrza zatroszczy się system DynaCool. Filtr węglowy Active AirClean chroni wnętrze winiarki przed kurzem i przenoszeniem się zapachów. Właścicielom domów „inteligentnych” spodoba się z pewnością współpraca z systemem Miele@home, dzięki czemu będą mogli zdalnie kontrolować status urządzenia, zmieniać ustawienia temperatury oraz zarządzać oświetleniem.

SommelierSet
2022-08-02
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket