PROFIX

Wyróżniony przez Deloitte

Wyróżniony

Podczas uroczystej gali 8 czerwca w Warszawie zaprezentowano laureatów pierwszej edycji plebiscytu „Best Managed Companies Poland”. Konkurs organizowany przez globalną firmę doradczą Deloitte jako jedyny na świecie tak szczegółowo i skrupulatnie przygląda się firmom i weryfikuje ich podejście do prowadzenia biznesu.

Firma Profix została doceniona przez audytorów i znalazła się w zaszczytnym gronie firm laureatów I edycji polskiej tego prestiżowego programu. Aspekty jej działalności, które specjaliści z Deloitte uznali za szczególnie godne wyróżnienia, to unikalna polityka kadrowa i relacje wewnątrz firmy, które przekładają się na jej wyniki i tworzą siłę grupy Profix oraz jej marek. Wyróżnienie to znaczy tym więcej, że zostało przyznane na podstawie identycznych, ostrych kryteriów stosowanych w 45 najbardziej rozwiniętych gospodarkach świata i na tle działających tam firm – nierzadko z kilkusetletnią tradycją.

Jesteśmy prawdziwie zbudowani tym wyróżnieniem. Świadczy ono o dojrzałości zarówno rodzimej gospodarki, jak i naszej organizacji, która buduje z powodzeniem polski i europejski rynek narzędzi i odzieży roboczej od prawie 30 lat. Znaleźć się w gronie wyróżnionych to zarówno zaszczyt, jak i zobowiązanie oraz motywator do dalszych starań w obszarze zarzadzania każdym etapem naszej pracy przy zachowaniu zdrowych relacji wewnątrz zespołu – powiedział Mirosław Cichecki prezes zarządu grupy Profix po odebraniu wyróżnienia.

„Best Managed Companies” to autorski plebiscyt ustanowiony w 1993 r. przez Deloitte Private w Kanadzie. Obecnie jest prowadzony już w kilkudziesięciu krajach, a kolejne są zainteresowane jego wdrożeniem. Każdego roku biorą w nim udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą skrupulatny proces weryfikacji, analizowane są ich kompetencje, procesy i strategia w odniesieniu do najlepszych praktyk zarządczych stosowanych w przedsiębiorstwach prywatnych na świecie. W tym roku po raz pierwszy odbyła się polska edycja programu.

Wyróżniony
2022-08-02
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket