Strona domowa / / Artykuły / Rozpoczęła sprzedaż biletów

IFA

Rozpoczęła sprzedaż biletów dla odwiedzających

Rozpoczęła sprzedaż biletów

Fascynaci nowinek technicznych i technologicznych mogą już być pewni, że IFA otworzy swoje podwoje w świecie rzeczywistym. Wydarzenie zaplanowano na dni od 2 do 6 września 2022 r. Oprócz najnowszych produktów, usług i trendów czołowych marek największe na świecie targi elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego zaprezentują również program rozrywkowy dla publiczności.

Wśród niezliczonych atrakcji należy się spodziewać możliwości uzyskania autografów największych gwiazd ekranów telewizyjnych i kinowych, czołowych sportowców i piłkarzy, a także wydarzeń kulinarnych na żywo, gier i wydarzeń e-sportowych, koncertów muzycznych z udziałem najnowszych gwiazd, a także talk show. To wszystko oznacza, że dzięki IFA berlińskie tereny wystawowe zostaną przekształcone w prawdziwe „Miasto rozrywki”.

Nie możemy się doczekać ponownego powitania gości targów IFA na berlińskich terenach wystawowych. Dlatego w tym roku postanowiliśmy nie podnosić cen biletów – mimo inflacji i rosnących kosztów. W ten sposób chcielibyśmy podziękować naszym gościom za ich lojalność i razem z nimi świętować ponowne rozpoczęcie działalności w branży – mówi Kai Mangelberger, dyrektor targów IFA 2022.

Ponadto IFA postanawia nie podnosić cen biletów dla odwiedzających. Ceny biletów zostały utrzymane na poziomie tych, które obowiązywały w roku 2019, również teraz dostępne są w kilku kategoriach, w zależności terminu zakupu oraz grupy wiekowej czy liczebności grupy. Rok 2019 był ostatnim przed pandemią Covid-19, w którym IFA odbyła się na żywo na berlińskich terenach wystawowych. Ceny biletów kształtują się następująco:

  • bilet dzienny na IFA (podczas IFA) – 17,5 euro;
  • bilet ulgowy na IFA (tylko przedsprzedaż) – 13 euro;
  • bilet rodzinny (przedsprzedaż i podczas IFA) dla 2 osób dorosłych i 3 dzieci – 36 euro;
  • bilet grupowy, tzw.3 za 2 (tylko przedsprzedaż) – 26 euro;
  • bilet studencki ulgowy (przedsprzedaż i podczas IFA) – 9 euro.

Bilety na wydarzenia są dostępne wyłącznie online, na stronie https://b2c.ifa-berlin.de/en/besuchen/ticketing/, lub po zeskanowaniu kodu QR.

Rozpoczęła sprzedaż biletów
2022-07-19
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket