CONCEPT

7 lat gwarancji na silnik

7 lat gwarancji

Efektywne energetycznie odkurzacze bezprzewodowe wyposażone są coraz częściej w trwałe i niezawodne silniki bezszczotkowe. Z podobnych rozwiązań korzysta marka Concept, która potwierdza to siedmioletnią gwarancją.

Promocja polega na udzieleniu gwarancji producenckiej na 7 lat na silnik wybranym modelom odkurzaczy pionowych marki Concept – VP-6110, VP-6120 i VP-6200. Promocja trwa od 1 kwietnia do 31 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować produkt na stronie internetowej www.my-concept.pl, w zakładce „Concept 7 lat gwarancji na silnik”, nie później niż 30 dni po dokonaniu zakupu urządzenia objętego promocją. Rejestracja musi być dokonana zgodnie z wytycznymi na stronie rejestracyjnej. Zgłoszenia dotyczące produktów zakupionych przed czasem trwania promocji lub po nim nie będą rozpatrywane. W zgłoszeniu należy umieścić model produktu promocyjnego oraz datę zakupu, skan lub zdjęcie dowodu zakupu, zdjęcie tabliczki znamionowej (kod EAN) z produktu objętego promocją, dane sprzedającego produkt i dane kupującego.

Certyfikat uczestnictwa w promocji „Concept 7 lat gwarancji na silnik” zostanie do uczestnika wysłany drogą mailową, co nastąpi w ciągu 30 dni od dnia prawidłowego zgłoszenia produktu. Po otrzymaniu certyfikatu uczestnik musi go zachować na czas trwania gwarancji. W przypadku zgłoszenia reklamacji na prawach „Concept 7 lat gwarancji na silnik” certyfikat jest niezbędnym dokumentem pozwalającym na serwisowanie sprzętu na warunkach wskazanych w regulaminie promocji. Brak certyfikatu jest jednoznaczny z odrzuceniem zgłoszenia serwisowego. Pełny regulamin akcji dostępny jest na stronie my-concept.pl.

2022-07-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket