Strona domowa / RTV WIDEO / Artykuły / Odtwarzacz sieciowy

TAGA HARMONY

Odtwarzacz sieciowy TWA-10B

Odtwarzacz sieciowy

TWA-10B umożliwia przesyłanie cyfrowych treści muzycznych ze smartfonów, tabletów, bibliotek muzycznych na komputerach lub pamięciach sieciowych, a także z najlepszych internetowych serwisów muzycznych i stacji radiowych.

TWA-10B można szybko i łatwo podłączyć do istniejącego sprzętu audio i –wykorzystując łącza Wi-Fi i Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania muzyki – smartfonów, tabletów, komputerów, serwisów muzycznych online i radia internetowego. Odtwarzacz obsługuje różnorodne internetowe serwisy muzyczne (w tym Spotify, Tidal, Deezer, Napster, Qobuz) oraz radia internetowego (iHeartRadio, TuneIN), dzięki czemu można cieszyć się najlepszą muzyką i audycjami z całego świata. Obsługuje szeroką gamę formatów o dużej rozdzielczości, pliki muzyczne do 24 bit / 192 kHz, w tym bezstratne FLAC i ALAC oraz nieskompresowane WAV, co pozwala uzyskać najbardziej naturalny i szczegółowy dźwięk. Może współpracować z wejściami audio wzmacniaczy, amplitunerów, systemów audio, soundbarów itp. Do wyboru są trzy wyjścia stereo: pozłacane analogowe RCA, cyfrowe optyczne i pozłacane cyfrowe koaksjalne.

Można korzystać ze streamingu za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji (np. 4Stream, WiiM Home), dostępnych do pobrania w Apple App Store i Google Play Store. Wybrane aplikacje zapewniają funkcję multiroom – można jednocześnie słuchać muzyki na wielu odtwarzaczach sieciowych TWA-10B lub innych kompatybilnych urządzeniach w różnych strefach i sterować nimi za pomocą jednego interfejsu aplikacji.

Taga Harmony TWA-10B dobrą jakość dźwięku zawdzięcza przetwornikowi cyfrowo-analogowemu ESS SABRE Premier Stereo ES9023 z architekturą Hyperstream i Time Domain Jitter Eliminator. Kompaktowy rozmiar i elegancka konstrukcja z aluminiową obudową sprawiają, że model ten pasuje do każdego urządzenia.

Odtwarzacz sieciowy
2022-07-05
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket