MIO

Wideorejestrator MiVue C420 Dual

Wideorejestrator

Mio MiVue C420 Dual oferuje większość przydatnych kierowcom funkcji, np. szklaną optykę, obraz Full HD czy czujnik wstrząsów.

Główna kamera zestawu umożliwia zapis materiału wideo w rozdzielczości Full HD 1080p. Dobrej jakości jasny obiektyw w połączeniu z przetwornikiem CMOS umożliwia rejestrację jasnego, pełnego szczegółów obrazu w ruchu przy zapisie 30 kl./s. Jeśli na drodze dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, nagrany materiał wideo zostanie automatycznie umieszczony w bezpiecznym katalogu, co uchroni go przed nadpisaniem. Funkcję tę gwarantuje 3-osiowy G-Sensor – czujnik wstrząsów, który wykrywa nagłe zmiany ruchu lub kolizje. Z tego powodu kamera MiVue C420 Dual pozwala uzyskać materiał, którego wartość dowodowa będzie bezdyskusyjna. Wideorejestrator oferuje rzeczywisty kąt rejestracji wynoszący 135 stopni, co pozwala uchwycić każdy istotny fragment na całej szerokości drogi. W obu kamerach zestawu technika Mio Crystal Visiona automatycznie dostraja obraz tak, aby uzyskać jak najlepszy materiał dowodowy. Wystarczy wsunąć kartę SD i podłączyć kamerę do zasilania w samochodzie, aby rozpocząć nagrywanie wraz z uruchomieniem silnika.

Uzupełnieniem zestawu MiVue C420 Dual jest tylna dyskretna kamera Full HD. Kamerkę tę montujemy na specjalnym uchwycie do tylnej szyby. Uchwyt zaś przyklejamy do naklejki, która zabezpiecza szybę przed zniszczeniem oraz umożliwia szybki i łatwy demontaż kamery. Do instalacji kamery T20 służy 6,5-metrowy przewód, który z powodzeniem sprawdzi się w każdym osobowym aucie. Tylna kamera Mio MiVue C420 Dual zapewnia 130-stopniowy kąt widzenia oraz obiektyw z przesłoną f1.8, tak jak w przypadku przedniej kamery. Wideorejestrator Mio MiVue C420 Dual jest dostępny w cenie 549 zł.

Wideorejestrator
2022-07-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket