Strona domowa / / Artykuły / Telewizory laserowe

HISENSE

Telewizory laserowe Laser TV L9G Trichroma

Telewizory laserowe

Hisense przedstawia nową odsłonę innowacyjnej techniki laserowej dzięki flagowej serii Laser TV L9G z projektorem krótkiego zasięgu i ekranem, który umożliwia tworzenie obrazu o przekątnych 100 i 120 cali w zależności od wersji.

Zastosowane w L9G trójkolorowe źródło laserowe, składa się z czerwonego, niebieskiego i zielonego światła, tworząc obraz osiągający jasność – aż 3000 lumenów. Projektor z laserowym źródłem światła L9G zapewnia pokrycie przestrzeni barw BT.2020 na poziomie 107 proc. dzięki czemu wyświetla miliardy kolorów, co jest osiągnięciem w technice wyświetlania obrazu. Dzięki jakości 4K UHD obrazy są ostrzejsze, jaśniejsze i ukazane w swoich naturalnych kolorach. Obrazowi towarzyszą doskonałe efekty dźwiękowe. Za sprawą Dolby Atmos poszczególne dźwięki dochodzą ze wszystkich kierunków, nawet z góry, wypełniając przestrzeń czystym, bogatym brzmieniem, ekstremalnymi szczegółami i głębią. To wszystko sprawia, że oglądając film, można odnieść wrażenie, że jest się częścią danej sceny, dlatego wrażenia będą o wiele bardziej ekscytujące.

Ogromny ekran Laser TV zapewnia doskonałą jakość obrazu, na którą nie ma wpływu światło otoczenia. Jest to zasługa specjalnej powierzchni ekranu Ambient Light Rejection, która odbija światło otoczenia i płynnie wyświetla wyraźny, ostry, jasny i szczegółowy obraz. Telewizory laserowe nie emitują światła bezpośrednio na oczy. Wiązka światła projektora odbija się na ekranie tworząc obraz, dzięki czemu jest to rozwiązanie przyjazne dla oczu. Telewizory laserowe prawie nie emitują niebieskiego światła, które jest jedną z głównych przyczyn zmęczenia oczu. Potwierdza to również certyfikat TÜV Rheinland na filtrowanie światła niebieskiego. Dzięki L9G można dłużej cieszyć się oglądaniem ulubionych filmów czy seriali, nie martwiąc się o negatywny wpływ TV na wzrok.

Telewizory laserowe
2022-07-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket