STADLER FORM

Wentylator Simon

Wentylator

Marka Stadler Form od blisko ćwierć wieku skupia się na tworzeniu urządzeń poprawiających jakość powietrza. Elementami, na które firma od zawsze zwraca uwagę, są efektywność działania, jakość wykonania oraz design. Najnowszy reprezentant marki łączy w sobie wszystkie te aspekty.

Wentylator Simon charakteryzuje się eleganckim wyglądem oraz szerokim zakresem efektywnych rozwiązań, które sprawiają, że stanie się idealnym towarzyszem nawet w najbardziej upalne dni. Nieoczywista bryła nowego wentylatora Stadler Form została zaprojektowana z myślą o ergonomii i funkcjonalności. Urządzenie stoi na okrągłej stopie, która wykonana jest z powlekanej na biało stali i zapewnia stabilność konstrukcji. Wykonany ze stali i tworzywa ABS statyw w dwóch trzecich swojej wysokości ma magnetyczny uchwyt. Rozwiązanie to pozwala na wygodne przymocowanie pilota zdalnego sterowania. Na szczycie statywu zamontowany został cylindryczny korpus, w którym znajduje się mechanizm wentylatora. Został on pokryty eleganckim, tekstylnym pokrowcem, który można zdemontować. Wylot powietrza wykonany jest z dobrej jakości tworzywa sztucznego, a jego żebrowana konstrukcja zapewnia optymalne rozprowadzenie powietrza.

Nowy reprezentant marki Stadler Form to dyskretny towarzysz, który przyniesie ulgę w ciepłe dni. Nie będzie rozpraszać swoją pracą, ponieważ zakres generowanego dźwięku, w zależności od trybu pracy, mieści się w zakresie 25 – 52 dB, co można porównać odpowiednio do szeptu oraz szumu w biurze. Efektywne rozprowadzenie powietrza zapewniają duże możliwości ustawień jego pracy. W tym zakresie można wymienić tryb oscylacji 3D, dzięki któremu Simon porusza automatycznie wentylatorem zarówno w osi pionowej, jak i poziomej. W połączeniu z faktem, że jego zasięg kształtuje się na poziomie do 10 m, wentylator ten jest w stanie zapewnić optymalną cyrkulację powietrza w dużych pomieszczeniach. Dodatkowo Simon został wyposażony w funkcję Power, dzięki której zapamiętuje ostatnio wybrane ustawienia, aby ułatwić obsługę.

Nowy wentylator marki Stadler Form wyposażono w szereg rozwiązań, które sprawiają, że jest wygodny w obsłudze. W tym zakresie można wymienić włącznik nożny, dzięki któremu włączymy lub wyłączymy go do bez schylania się. Wybór poszczególnych ustawień i funkcji możliwy jest za pośrednictwem wygodnego pilota. Dzięki niemu uruchomimy m.in. „inteligentne” funkcje, jak tryb symulacji naturalnej bryzy, wybierzemy spośród 10 różnych ustawień prędkości czy skorzystamy z timera (1 - 7 godzin). Dodatkowo Simon jest łatwy w pielęgnacji – przednia i tylna kratka są demontowalne, a tekstylny pokrowiec po zdjęciu można wyczyścić w pralce.

Simon dołącza do dużej rodziny wentylatorów marki Stadler Form, które łączy efektywność pracy, wyjątkowy design i jakość wykonania. Firma stale rozwija swoje portfolio w tym zakresie, a modele takie jak Leo, Peter little czy Peter stały się sprzedażowymi hitami. Z kolei mający bambusowy korpus Otto czy niezwykle cichy Tim od lat zachwycają użytkowników. Simon dołącza do lubianej rodziny.

Wentylator
2022-06-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket