Strona domowa / / Artykuły / Wentylatory

MPM

Wentylatory MWP-20, MWP-30 i MWP-31

Wentylatory

Dostępne w ofercie marki MPM wszechstronne wentylatory zapewnią orzeźwiający powiew chłodnego powietrza w nadchodzące letnie dni.

Wentylator MWP-20 oferuje funkcję nawilżania powietrza. Odpowiedni poziom nawilżenia powietrza jest niezbędny do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Urządzenie wyposażone jest w zbiornik na wodę o pojemności 3,2 l. Wystarczy, że wlejemy wodę do zbiornika, a wentylator zapewni powiew zimniejszego powietrza, dając przyjemne poczucie ochłodzenia. Wentylator z funkcją nawilżania MWP-20 wyposażony jest w stabilną podstawę, dzięki czemu nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo. Lampka kontrolna poinformuje o podłączeniu do sieci oraz braku wody. Urządzenie wyposażone jest w trójstopniową regulację prędkości, timer pracujący w zakresie od 0 do 60 min, opcję obracania w zakresie 90° i ma składaną konstrukcję.

Wentylatory bezłopatkowe MWP-30 i MWP-31 to urządzenia bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Co więcej, atrakcyjne wzornictwo sprawia, że są stylowym dodatkiem do domowego wyposażenia. Urządzenia wyposażono w trójstopniową regulację prędkości oraz funkcję swing, która zapewnia zmienny kierunek nadmuchu powietrza. Ważnym dodatkiem jest timer pracujący w zakresie od 30 min do 7 godz. i 30 min. Opcjami można sterować przy pomocy wygodnego panelu dotykowego lub pilota. Dzięki cichej pracy sprzęt może chłodzić również nocą.

 

 

Wentylatory
2022-06-13
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket