Strona domowa / / Artykuły / Pralka

AMICA

Pralka DWA1T712DLS

Pralka

W ofercie marki Amica znajdziemy funkcjonalne pralki parowe. Zastosowane w nich praktyczne funkcje, na przykład generator pary SteamPower Pro, zapewniają doskonale zdezynfekowane i niezagniecione ubrania. Do rodziny pralek marki Amica, w których zastosowano tę praktyczną funkcję, dołącza nowy model ładowany od góry.

Pralka DWA1T712DLS marki Amica to przede wszystkim oszczędność przestrzeni, a także praktyczna pojemność i nowoczesne funkcje, spotykane dotąd w większości w pralkach normalnogabarytowych ładowanych od frontu.

Nowe urządzenie marki Amica wyróżnia się dużym załadunkiem, wynoszącym aż 7 kg, przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych gabarytów. Wymiary pralki wynoszą odpowiednio: 61 cm (głębokość), 40 cm (szerokość), 88 cm (wysokość).

Pralka DWA1T712DLS marki Amica wyposażona jest w innowacyjny system generowania pary. Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Producent zapewnia, że wytwarzana w trakcie prania para w pralkach Amica zabija do 99,99 proc. wirusów i 97 proc. bakterii, dzięki czemu odzież, pościel i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para dodana do programu „Łatwe prasowanie” jest generowana również przed ostatnim wirowaniem i wnikając we włókna tkaniny, rozluźnia je. Tym samym redukuje zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze. To wszystko za sprawą systemu SteamPower Pro.

Urządzenie wyposażone jest w szereg automatycznych programów, takich jak Antyalergiczny, Antyroztocza, Auto 30 °C, Autoczyszczenie, Bawełna, Bawełna 20°C, Eco 40 – 60, Ochrona koloru, Odświeżanie, Pościel, Pranie ręczne, Sport, Syntetyki, Wełna, Wirowanie oraz wspomniane Łatwe prasowanie. Warto wspomnieć o szczególnym programie, jakim jest Sterylizacja 70 °C. Jest to unikatowy program, który zgodnie z zaleceniami WHO, przez 30 minut utrzymuje temperaturę powyżej 60 °C. Pozwala to skutecznie likwidować wirusy i inne mikroorganizmy z tkanin.

Intuicyjną obsługę pralki zapewnia duży, czytelny wyświetlacz, na którym użytkownik odczyta wszystkie zaprogramowane parametry. Dodatkowo, dzięki funkcji EcoBar, na wyświetlaczu znajdują się bieżące informacje o zużyciu wody i energii elektrycznej podczas wybranego programu prania. Obok tej funkcji równie przydatna jest funkcja OptiTime, która z kolei pozwala na dostosowanie parametrów prania w zakresie oszczędności energii elektrycznej nawet o 43,5 proc. i czasu prania nawet o 44 proc. To sprawia, że użytkownik ma pełną kontrolę nad procesem prania przy użyciu tylko jednego przycisku, zatem użytkuje sprzęt, świadomie oszczędzając przy tym energię, wodę, czas i pieniądze.

W zakresie obsługi otwierania i zamykania bębna również zastosowano szereg udogodnień. Wśród nich warto wymienić system EasyOpen. To specjalne sprężyny w drzwiach pralki, które pozwalają na powolne, bezpieczne i wygodne otwieranie bębna. Z kolei system DrumUp to zestaw czujników magnetycznych, który zapewnia zatrzymanie bębna w pozycji pionowej. Dzięki temu użytkownik może wygodnie wyjąć pranie bez konieczności ręcznego ustawiania pozycji bębna.

Pralka DWA1T712DLS marki Amica automatycznie dba również o swoją trwałość. To za sprawą systemu CleanReminder, który przypomina użytkownikowi o konieczności włączenia programu Autoczyszczenie. Regularne uruchamianie tego programu sprawia, że sprzęt jest czysty i higieniczny wewnątrz, co z kolei gwarantuje optymalne wyniki prania i zawsze pachnące tkaniny, a także prawidłową pracę sprzętu na dłużej.

Pralka
2022-06-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket