Strona domowa / / Artykuły / Chłodziarkozamrażarka

LG

Chłodziarkozamrażarka GSXV90BSAE

Chłodziarkozamrażarka

Nowa lodówka firmy LG wykorzystuje rozwiązania techniczne, które zapewniają większą higienę, sprawdzone sposoby przechowywania żywności oraz stylowe wzornictwo. Na tym jednak nie koniec innowacji. To kolejny pojemny model z InstaView i Door-In-Door oraz możliwością zdalnej obsługi i monitorowania pracy.

Nowy model GSXV90BSAE marki LG to eleganckie urządzenie wolnostojące wyposażone w duży szklany panel z systemami InstaView i Door-In-Door. System LG InstaView podświetla wnętrze lodówki po dwóch szybkich stuknięciach w szklany panel, a technika Door-In-Door zmniejsza utratę zimnego powietrza, zapewniając wygodny dostęp do produktów, po które często sięgamy. Szklany panel InstaView jest o 23 proc. większy niż w standardowych modelach, co sprawia, że sprawdzenie zawartości lodówki jest jeszcze wygodniejsze. Nowy model wyposażono w technikę UVnano. Wykorzystuje ona moc światła, co pomaga w utrzymaniu w czystości końcówki dyspensera wody i uwalnianiu jej od zarazków. W chłodziarkozamrażarce, a konkretnie w kostkarce do lodu, zastosowano dodatkowo innowacyjny system Craft Ice, dzięki któremu wytwarzane są wolnotopniejące, pięciocentymetrowe kulki lodu, sprawiające, że napoje nie tylko wyglądają efektownie, ale też dłużej utrzymują niską temperaturę.

Model GSXV90BSAE cechuje duża pojemność, wynosząca aż 635 l, z czego komora chłodzenia pomieści 416 l żywności, a zamrażania aż 219 l. W chłodziarce do dyspozycji użytkownika znajdują się 4 szklane półki i 2 pojemne pojemniki na owoce i warzywa. Komora chłodzenia wyposażona jest również w praktyczną szufladę z możliwością regulacji wilgotności. Dla jeszcze większej powierzchni przechowywania produktów do dyspozycji użytkownika zagospodarowana została również wolna przestrzeń na drzwiach chodziarki, na której umiejscowione zostały 4 balkoniki. Z kolei w komorze zamrażania można rozmieścić artykuły spożywcze na 4 półkach oraz w 2 pojemnych szufladach. Tu również wolna przestrzeń na drzwiach została zagospodarowana 2 dodatkowymi balkonikami. Model GSXV90BSAE wyposażony jest w funkcje szybkiego chłodzenia i szybkiego zamrażania, co znacznie przedłuża świeżość produktów.

Wymiary urządzenia wynoszą odpowiednio: 179 cm (wysokość), 91,3 cm (szerokość), 73,5 cm (głębokość).

Chłodziarkozamrażarka
2022-06-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket