Strona domowa / / Artykuły / Kuchnia

FINLUX

Kuchnia FC994IWNI

Kuchnia

Do rodziny wolnostojących sprzętów gospodarstwa domowego marki Finlux dołączył model kuchni elektrycznej z płytą indukcyjną. Model FC994IWNI to aż 5 pół indukcyjnych i elektryczny piekarnik o pojemności 105 l.

Kuchnie wolnostojące cieszą się dużą popularnością. Konsumenci niezmiennie doceniają te urządzenia, które nie wymagają instalowania dodatkowych szafek, za łatwy montaż oraz rozsądną cenę. Dodatkowo uniwersalna kolorystyka modelu FC994IWNI pozwala dopasować go niemal do każdej stylistyki przestrzeni kuchennej. Dużym atutem nowego urządzenia marki Finlux jest płyta grzejna wykorzystująca bezpieczną i energooszczędną indukcję. Szerokość kuchni to aż 90 cm, co pozwoliło na wyposażenie jej w dużą powierzchnię gotowania i pieczenia. Do dyspozycji użytkownika jest aż 5 pól grzejnych z możliwością precyzyjnej regulacji na 9 poziomach mocy. Na płycie znajdują się 2 duże pola o średnicy 20 cm oraz 2 mniejsze, których średnica wynosi 16 cm. Średnica dodatkowego pola, umiejscowionego na środku płyty, wynosi aż 25 cm. Pozwala to na przygotowywanie na nim posiłków w niestandardowo dużych naczyniach, np. brytfannach czy patelniach typu wok. W propozycji Finluxa nie zawodzi również elektryczny piekarnik o pojemności 109 l. Producent zaproponował 9 praktycznych programów, a wśród nich rozmrażanie, termoobieg, pieczenie statyczne, grillowanie, przyspieszone grillowanie, pieczenie z obiegiem powietrza, oraz program pieczenia pizzy. Wśród dołączonych akcesoriów znajdują się 2 tacki (płytka i głęboka) oraz ruszt do grillowania.

Kuchnia FC994IWNI marki Finlux wyposażona jest w wyłącznik bezpieczeństwa. Dzięki niemu każde pole grzejne wyłączy się automatycznie, jeśli ustawienie poziomu ciepła nie było zmieniane przez określony czas. Zmiana ustawienia ciepła danego pola grzejnego powoduje wyzerowanie czasu do wartości początkowej, która z kolei zależy od ustawionego poziomu temperatury.

Kuchnia
2022-06-10
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket