Strona domowa / / Artykuły / Pralka

SHARP

Pralka ES-NFH914AWC-PL

Pralka

Sharp oferuje nowy model pralki normalnogabarytowej otwieranej od frontu z funkcjami parowymi i programem AllergySmart. Urządzenie odznacza się dużą pojemnością wsadu i energooszczędnością, a także szerokim zakresem programów automatycznych.

Pralka Sharp ES-NFH914AWC-PL ma dużą pojemność, wynoszącą 9 kg, oraz wygodne programy automatyczne. Takie gabaryty i funkcje sprawiają, że sprzęt będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Oferowana pojemność prania na jeden cykl pozwala pomieścić ubrania czteroosobowej rodziny z całego dnia, a także umożliwia pranie dużych koców, ciężkich zasłon czy narzut. Urządzenie jest wyposażone w 15 automatycznych programów, w tym bezpieczny dla skóry AllergySmart. Dopełnieniem funkcji dla alergików jest dodatkowy program płukania AllergyRinse. Używając obu funkcji w tym samym cyklu prania, możemy mieć pewność, że alergeny i bakterie, które są na tkaninach, zostaną usunięte. Ten program jest nie tylko polecany osobom cierpiącym na różnego rodzaju alergie, ale również do prania odzieży niemowlęcej.

W trosce o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne pralka Sharp ES-NFH914AWC-PL została wyposażona w funkcję EcoLogic, której zadaniem jest dopasowanie zużycia wody do załadunku bębna. Oznacza to, że nie musimy zbierać ubrań do pełnego wsadu. Urządzenie „inteligentnie” dobierze pozostałe parametry do wsadu, jaki włożymy do środka, a system wykrywania braku równowagi pomoże go równomiernie rozłożyć w bębnie, zapobiegając uszkodzeniom pralki oraz redukując drgania podczas wirowania.

Warto wspomnieć, że pralka Sharp ES-NFH914AWC-PL została wyposażona w system WaveCabinet. To specjalna falista konstrukcja obudowy, która zapewnia większą stabilność oraz niższy poziom wibracji i szumów.

Pralka
2022-06-10
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket