Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Bilety IFA 2022 Super Early Bird

IFA

Bilety IFA 2022 Super Early Bird są już dostępne!

Bilety IFA 2022 Super Early Bird

IFA 2022 rusza pełną parą – na dużą skalę i w realnym, a nie wirtualnym świecie. Organizatorzy już obserwują duży popyt na powierzchnie wystawiennicze. Marki i detaliści przygotowują się do wydarzenia na dużą skalę, na którym w realnym świecie zaprezentują pełny zakres oferowanej elektroniki użytkowej i sprzętu AGD.

IFA Berlin – najważniejsze na świecie targi elektroniki użytkowej i sprzętu AGD – powracają w tym roku na dużą skalę, w dniach 2 – 6 września 2022 r. Marki, producenci i detaliści ustawiają się w kolejce do Berlina po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19. Dwie trzecie najlepszych wystawców IFA potwierdziło już swoją obecność, a ogromna liczba planuje powrót na taką samą skalę, jak w 2019 r., czyli ostatnim roku IFA przed pandemią. Organizatorzy już obserwują duży popyt na rezerwacje na wszystkich powierzchniach wystawienniczych. Aby ułatwić odwiedzającym powrót do IFA Berlin, sklep z biletami na IFA 2022 został już uruchomiony. W ofercie znajdziemy specjalny bilet Super Early Bird, który kosztuje tylko 35 euro.

IFA nadal cieszy się dużą popularnością wśród detalistów w całej Europie i poza nią. Wszystkie duże grupy handlowe potwierdziły, że będą w Berlinie gotowe na to wydarzenie. Dla nich IFA jest kluczową platformą i pierwszą na dużą skalę okazją do ponownego nawiązania kontaktu z markami, omówienia innowacji i zapewnienia odpornego łańcucha dostaw przed najważniejszym sezonem zakupowym w roku.

Globalne marki również nie mogą się doczekać ponownego spotkania z gośćmi branżowymi i mediami z całego świata.

Z wielką niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie naszych innowacji na targach IFA 2022, ponowne osobiste spotkanie z klientami i wzmocnienie naszych relacji – mówi Harald Friedrich, dyrektor zarządzający Robert Bosch Hausgeräte GmbH.

IFA to szczyt dla detalistów, producentów i mediów. Cieszymy się, że możemy ponownie osobiście zaprezentować naszą markę i nasze innowacje – bardziej imponujące niż kiedykolwiek – mówi Michael Mehnert, dyrektor zarządzający Siemens Home Appliances Niemcy.

IFA, najważniejsze na świecie targi elektroniki użytkowej i domowej, na których zaprezentowano rekordową liczbę nowych produktów, są głównym miejscem targowym dla kluczowych detalistów, kupujących oraz ekspertów z branży i mediów. Przypominamy, IFA 2022 odbędzie się w Berlinie w dniach 2 – 6 września i już można rezerwować bilety!

2022-06-04
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket