Strona domowa / / Artykuły / Wyciskarka do soków

GOTIE

Wyciskarka do soków GSJ-200B

Wyciskarka do soków

Wyciskarka pozioma Gotie GSJ-200B to niewielkie, kompaktowe urządzenie, w którym drzemie ogromna moc. Wyciska sok z owoców, warzyw, ziół i innych produktów z maksymalną efektywnością i pozwala cieszyć się idealnym smakiem oraz witaminami w naturalnej, łatwo przyswajalnej formie.

Jednym z najważniejszych elementów wyciskarki jest ślimak – to on decyduje o tym, na ile efektywnie tłoczony jest sok. Wyciskarka Gotie GSJ-200B ma specjalnie zaprojektowany, wydłużony ślimak. Dzięki niemu owoce i warzywa pokonują dłuższą drogę i są skuteczniej wyciśnięte niż w konkurencyjnych modelach. Można w ten sposób uzyskać nawet o 50 proc. więcej soku. Dzięki małej prędkości obrotowej (jedynie 80 obr./min) wyciskane soki są pełne witamin. Specjalnie skonstruowany ślimak tłoczy sok przez wykonane ze stali hartowanej sito, nie doprowadzając do utraty wartości odżywczych.

Prosta obsługa oraz intuicyjna ikonografika ułatwiają wykorzystanie pełnej funkcjonalności wyciskarki Gotie. Duża tuba wlotowa z szerokim otworem ułatwia aplikowanie większych produktów. Ślimak o unikatowym, wydłużonym kształcie pozwala na pobieranie wrzucanych cząstek bez potrzeby używania popychacza. Ergonomiczny korek zapobiega kapaniu i umożliwia mieszanie soków z różnych produktów. Gdy jakaś cząstka utknie w misie, bez problemu odblokujemy ją, wykorzystując bieg wsteczny. Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko funkcjonalny, ale musi również charakteryzować się gustownym wyglądem. Urządzenia Gotie wyróżniają się nowoczesnym designem. Idealnie wtapiają się w kuchenną aranżację i stanowią jej integralne elementy. Czerń i srebrne detale to uniwersalne, eleganckie zestawienie. Za pomocą w yciskarki przygotujemy także mleko sojowe, migdałowe lub kokosowe, zetrzemy ziemniaki na placki ziemniaczane, przygotujemy sorbet z mrożonych owoców czy wyciśniemy sok z roślin zielonych i ziół.

Wyciskarki Gotie są niezwykle łatwe w czyszczeniu – wystarczy zamknąć korek w misie, wlać odrobinę wody i wypłukać w ten sposób urządzenie przed ponownym użyciem. Dobra jakość wykonania sprawia, że montaż i demontaż są bardzo łatwe i intuicyjne, a dołączona do zestawu ergonomiczna szczoteczka pozwala zadbać o czystość elementów czynnych wyciskarki. Wszystkie urządzenia Gotie wykonane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A. Zaawansowane, trwałe silniki urządzeń wyposażone są w szereg zabezpieczeń.

Zdrowe soki
2022-05-18
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket