Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Rozwija ofertę

TCL

Rozwija ofertę małego AGD

Rozwija ofertę

TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i czołowy producent elektroniki użytkowej, umacnia swoją pozycję jako producent urządzeń z zakresu domowego komfortu i rozrywki, wprowadzając na rynek najnowsze produkty AGD.

Po wprowadzeniu w Europie w 2021 r. pierwszych klimatyzatorów TCL demonstruje w tym roku swoje zaangażowanie w projektowanie i innowacje, wprowadzając do sprzedaży nowy klimatyzator klasy premium typu split – FreshIN. Dzięki wielu kluczowym funkcjom ten elegancki produkt wpasuje się w każdą przestrzeń i będzie zapobiegać niekomfortowym wahaniom temperatury w pomieszczeniu.

TCL bazuje na sukcesie swojej gamy „inteligentnych” małych urządzeń gospodarstwa domowego IoT, wprowadzonych w Europie w grudniu 2021 r., wraz z nowymi modelami odkurzaczy robotów Sweeva (Sweeva 3000M i 3500M) oraz oczyszczaczy powietrza Breeva (serie Breeva Pro 700 i 400), które wejdą na rynek w 2022 r. „Inteligentne” urządzenia TCL mogą być sterowane za pomocą aplikacji TCL Home App i są również kompatybilne z Google Assistant i Amazon Alexa.

W 2022 r. TCL przyspieszy w Europie realizację swojej strategii dotyczącej sprzętu AGD i zapewni rosnącą gamę produktów związanych z domowym stylem życia, aby sprostać nowym oczekiwaniom konsumentów w zakresie zdrowszego i łatwiejszego życia w domu.

 

Rozwija ofertę
2022-05-12
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket