Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Chłodziarkozamrażarka french door

HITACHI

Chłodziarkozamrażarka french door R-WB640PRU1

Chłodziarkozamrażarka french door

Marka Hitachi w segmencie chłodnictwa prezentuje nowy model chłodziarkozamrażarki typu french door. Model R-WB640PRU1 wyposażony jest w 4 drzwi, wykonanych z bezpiecznego szkła barwionego na czarno. Elegancka czerń wykończenia lodówki i dolna komora z możliwością łagodnego i głębokiego zamrażania to must-have w każdej nowoczesnej i praktycznej przestrzeni kuchennej.

Chłodziarkozamrażarka Hitachi R-WB640PRU1 to przede wszystkim bardzo bogate wyposażenie, nowoczesne systemy i funkcje, a także eleganckie wzornictwo. Ważnym systemem jest Dual Fan Cooling, który zapewnia efektywniejsze chłodzenie w komorze chłodziarki i zamrażarki niż w przypadku pojedynczego wentylatora. Ulepszone chłodzenie z zastosowaniem dwóch wentylatorów przeznaczonych dla oddzielnych komór to również oszczędność energii oraz wydajniejsze chłodzenie. Efektywne chłodzenie zapewnia również kompaktowy i niezwykle wydajny kompresor inwerterowy, co jest szczególnie istotne, gdy potrzeba szybko schłodzić włożone właśnie produkty lub gdy rośnie temperatura w kuchni. Z drugiej strony, gdy korzystanie z lodówki jest mniej intensywne, prędkość pracy sprężarki zmniejsza się. Duża efektywność przy małym poborze mocy jest możliwa dzięki mikrokomputerowi i czujnikom Eco Thermo Sensor. Nowa lodówka Hitachi, tak samo jak pozostałe modele marki z tego segmentu, wyposażona jest w system zapobiegający tworzeniu się szronu w obydwu komorach: chłodziarki i zamrażarki, tzw. Full No Frost.

Model obsługiwany jest za pomocą intuicyjnego sterowania elektronicznego. Chłodziarka wyposażona jest w szufladę z regulowaną temperaturą i wilgotnością (Select Case) na paczkowane produkty lub warzywa, szufladę na nabiał lub mięso, 2 regulowane oraz 1 stałą półkę ze szkła hartowanego, balkoniki w drzwiach, szuflady o podwyższonym poziomie wilgotności do przechowywania świeżych warzyw (Vegetable), 2 małe szuflady oraz wyjmowany pojemnik na wodę do kostkarki o pojemności 6 l. Zamrażarka z kolei wyposażona jest w automatyczną kostkarkę z pojemnikiem na gotowe kostki lodu, 2 szuflady oraz 1 wysuwaną półkę Slide Out Shelf. Ponadto strefa zamrażania oferuje możliwość wyboru komory mrożenia (lewe, dolne drzwi) z możliwością ustawienia trybu łagodnego lub głębokiego zamrażania. Całkowita pojemność lodówki wynosi 569 l, z czego pojemność komory chłodzenia to 372 l, komory zamrażania 197 l łącznie, w tym komory wyboru 97 l. Wymiary lodówki wynoszą odpowiednio: 184 cm (wysokość), 90 cm (szerokość), 72 cm (głębokość).

2022-05-11
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket