Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Kup odkurzacz

SAMSUNG

Kup odkurzacz i otrzymaj zwrot gotówki

Kup odkurzacz

Bezprzewodowe odkurzacze Samsung Jet wyróżniają się nie tylko dużą wydajnością, teraz można je także nabyć w atrakcyjnej ofercie promocyjnej.

Promocją objęte są wybrane odkurzacze Samsung Jet zakupione w okresie od 5 kwietnia do 31 maja 2022 r. Po rejestracji zgłoszenia oraz zostawieniu opinii klient może zyskać nawet do 400 zł zwrotu na konto. W wypadku dokupienia stacji czyszczącej łączna kwota zwrotu może wynieść nawet 600 zł. Lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegółowe zasady promocji zawarte są w regulaminie na jet.samsung.pl.

Kurz jest tym wszystkim, co nieświadomie wnosimy do domu lub przedostaje się do środka przez otwarte okna. Niestety, jest on naturalnym środowiskiem dla roztoczy, szczególnie niebezpiecznych dla alergików, a także bakterii i innych zarazków. Dlatego tak ważne jest regularne odkurzanie mieszkania, a w tej misji pomogą skuteczne odkurzacze Samsunga. Pionowy odkurzacz Jet wyróżnia duża moc (do 550 W) połączona z lekkością i poręcznością tego bezprzewodowego urządzenia. Wyposażony jest on w wielowarstwowy system filtracji, wyłapujący aż do 99,999 proc. mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Jego czyszczenie jest nie tylko łatwe i wygodne – pojemnik na kurz wygodnie, ale i higienicznie opróżnimy, przechylając go, bez konieczności odłączania od rury. Innowacyjna stacja czyszcząca, którą można zakupić oddzielne, pozwala na łatwe opróżnienie pojemnika bez konieczności otwierania go. Wystarczy włożyć pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomić ją. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie opróżniony. Zagwarantuje to maksymalne ograniczenie rozprzestrzeniania się m.in. kurzu czy pyłu. Hermetyczna konstrukcja powoduje, że proces ten jest 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia.

2022-04-08
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket