FRANKE

Okap Mythos FMY 907 MG BK

Okap Mythos

Szklana, czarna, matowa powierzchnia okapu doda każdej kuchni elegancji i nowoczesnego szyku. Minimalistyczna w swojej formie, zadrukowana geometrycznym wzorem powierzchnia skrywa zaawansowane technologie, które wpływają na komfort obsługi i użytkowania urządzenia.

Nowy okap ścienny Mythos FMY 907 MG BK to przede wszystkim stylowe urządzenie, które idealnie komponuje się z kuchenną zabudową. Jest sprzętem przeznaczonym do montażu na ścianie. W jego wykończeniu wykorzystano czarne szkło hartowane, które zostało stylowo zmatowione, a na całej powierzchni dodatkowo rozmieszczono geometryczny wzór. Takie wykończenie sprawia, że przednia tafla okapu komponuje się idealnie z nowoczesną zabudową kuchenną. Okap wygląda stylowo zarówno w ciągu zabudowy meblowej, jak i będąc jedynym elementem górnej zabudowy. Ze względu na nietuzinkowy design przyciąga uwagę i staje się nieoczywistym dodatkiem dekoracyjnym. Cechą szczególną okapu Franke jest obracany silnik, umożliwiający wylot powietrza do góry lub do tyłu.

Do dyspozycji użytkownika są 3 poziomy pracy, dzięki czemu łatwiej dopasować prędkość pochłaniania oparów do bieżących potrzeb. W modelu Mythos FMY 907 MG BK zastosowano energooszczędne oświetlenie LED o czystej barwie, przyjaznej dla oczu. W praktyce są to delikatnie zarysowane diody, oddające przyjemne, naturalne światło, które dobrze odzwierciedla naturalne kolory i zapewnia doskonałą widoczność.

Sprzęt może pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu. W wypadku pracy w trybie pochłaniania wykorzystuje filtry węglowe, które neutralizują nieprzyjemne zapachy. Filtr przeciwtłuszczowy, wykonany z aluminium, nie tylko absorbuje tłuste cząsteczki, skutecznie zapobiegając ich osadzaniu się na meblach i blatach, ale dodatkowo jest łatwy do utrzymania w czystości. Dla wygody użytkownika można go wielokrotnie myć w zmywarce.tyłu.

2022-04-09
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket