Strona domowa / OGRÓD NARZĘDZIA / Artykuły / Traktor akumulatorowy

STIGA

Traktor akumulatorowy Swift 372e

Traktor akumulatorowy

Koszenie trawnika powinno sprawiać przyjemność, a nie ból głowy. Przy szerokości zaledwie 73,5 cm i zewnętrznym promieniu skrętu 1,62 m Stiga Swift sprawnie przejeżdża przez wąskie luki i wokół nietypowo uformowanych grządek kwiatowych.

Traktor w mgnieniu oka przywróci ogrodowi schludny i uporządkowany wygląd. Ponieważ traktor wykorzystuje najnowszej generacji akumulatory Stiga ePower, nie emituje spalin, drgań ani hałasu, na czym zyskuje nasze otoczenie. Każdy z czterech oddzielnych akumulatorów Stiga ePower jest „inteligentnie” synchronizowany w celu poprawy wydajności i czasu pracy oraz zachowania jak najlepszej kondycji, aby dłużej niezawodnie działał. Można ich również używać w innych narzędziach ogrodowych Stiga ePower z serii 500, 700 i 900.

Traktor Swift może kosić na trzech akumulatorach, a jechać na dwóch. Co więcej, jest przeznaczony dla osób o różnym doświadczeniu w koszeniu. Bardzo niski środek ciężkości i lekko pracujący układ kierowniczy sprawiają, że nawet najtrudniejsze koszenie nie sprawia problemów, a zaawansowana ergonomia dba o wygodę i bezpieczeństwo na każdym zakręcie. Nowy „inteligentny” tryb koszenia pozwala wybrać jedną z trzech prędkości noża odpowiednio do charakteru zadania. Przeciwbieżne ostrza współpracują z przeprojektowanym agregatem koszącym w celu poprawy jakości cięcia, a nowa mieszanka polipropylenu i dodatków amortyzujących wstrząsy zwiększa przepływ powietrza, wzmacniając zasysanie trawy i równocześnie zmniejszając hałas. Trawa sprawnie przemieszcza się przez ukryty tunel bezpośrednio z ostrzy do worka zbierającego, gdzie może być mocniej ubita. Po nawiązaniu połączenia z aplikacją Stiga.GO można na pulpicie sprawdzać na żywo ilość energii pozostałej w akumulatorach albo za pomocą funkcji „inteligentnego” ładowania zaplanować ładowanie. Tryb Eco oszczędza do 40 proc. energii i pozwala skosić do 2800 m2 na jednym ładowaniu.

Traktor akumulatorowy
2022-04-02
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket