PTAK WARSAW EXPO

Targi Electronics Show 2022

Targi

W dniach 17 – 19 marca 2022 r. będzie miała miejsce III edycja Electronics Show. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo będą niepowtarzalną okazją do poznania oraz przetestowania najnowszych rozwiązań technicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Targi Electronics Show od pierwszej edycji były okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki użytkowej do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających targi profesjonalistów jest to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży.

Po sukcesie poprzednich edycji organizator chce postawić kolejny krok do przodu. Electronics Show 2022 to większa przestrzeń, którą wypełnią przedstawiciele światowych marek, prezentujący swoje najlepsze produkty i liczne premiery sprzętu elektronicznego. Podczas kolejnej edycji wydarzenia na uczestników czekają nowe strefy oraz niepowtarzalne okazje cenowe i nagrody oferowane w ramach konkursów. Odwiedzający poznają najnowsze rozwiązania w zakresie elektromobilności, smart home, fotografii czy gamingu, a także najciekawsze produkty i gadżety RTV i AGD.

Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi. Równolegle z Electornics Show odbędą się również takie wydarzenia jak Warsaw Home Build – targi architektury i materiałów wykończeniowych, Warsaw Home Green Days – największe targi ogrodnicze w Polsce i Warsaw Home Gift&Deco – największe branżowe targi upominków i dekoracji w Polsce.

Targi
2022-01-14
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket