Strona domowa / AGD MAŁE / Artykuły / Dodatkowy filtr

SAMSUNG

Dodatkowy filtr gratis do oczyszczacza

Dodatkowy filtr

Dzięki akcji marki Samsung możemy znacząco zredukować koszty eksploatacji zakupionego oczyszczacza powietrza. Wystarczy spełnić kilka warunków promocji,aby otrzymać gratis dodatkowy filtr.

W zależności od zakupionego modelu wartość nagrody to od 199 do nawet 398 zł. Aby wziąć udział w promocji, należy w okresie od 5 grudnia 2021 r. do 28 lutego 2022 r. zakupić jeden z oczyszczaczy powietrza marki Samsung. Następnie należy podzielić się opinią o produkcie na jednej ze stron: tlendobry. pl, na stronie sklepu, w którym oczyszczacz został kupiony, lub na stronie porównywarki cenowej. W treści swojej opinii powinniśmy dodać hashtag #akcjatlendobrysamsung. Opinia powinna zawierać min. 400 znaków wraz z oceną w skali od 1 do 5. Następnie należy zrobić i zachować zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej przez siebie opinii wraz z adresem strony WWW oraz zarejestrować się na stronie promocji, korzystając ze swojego konta Samsung Account. Do rejestracji będą potrzebne:

  • zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii,
  • skan dowodu potwierdzającego dokonanie zakupu,
  • zdjęcie opakowania zakupionego oczyszczacza,
  • zdjęcie wyciętego kodu seryjnego z opakowania (tabliczki znamionowej).

Wysyłka prezentu nastąpi w ciągu 14 dni po pozytywnej weryfikacji spełnienia przez klienta warunków udziału w promocji, nie później niż do 11 kwietnia 2022 r. Nagroda zostanie wysłana na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Zakupiony oczyszczacz należy zarejestrować do 14 marca 2022 r. Jeśli pula nagród zostanie wyczerpana przed upływem tego terminu, wówczas czas na rejestrację kończy się w momencie, w którym organizator poinformuje o tym na stronie. O prawie do otrzymania nagrody decyduje kolejność zgłoszeń. Regulamin promocji dostępny jest na stronie tlendobry.pl.

2022-01-10
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket