SHARP

Suszarka KD-NHH7S8GW3-PL

Suszarka

Sharp oferuje nowy model suszarki bębnowej z opcją parowego odświeżania tkanin. Urządzenie wyposażono w praktyczne programy suszenia, w tym ekspresowy 30-minutowy, antyalergiczny i do wełny. Model KD-NHH7S8GW3-PL jest też energooszczędny.

Suszarka Sharp KD-NHH7S8GW3- -PL ma dużą pojemność, wynoszącą 7 kg, oraz wygodne programy suszenia. Jest również energooszczędna, ponieważ pracuje w oparciu o pompę ciepła. Pompa ciepła pozwala na oszczędność energii elektrycznej i optymalizację procesu suszenia. Przetwarza ona gorące powietrze, aby w kolejnych fazach cyklu wykorzystać je do ogrzania powietrza zimnego. Zapobiega to utracie ciepła i optymalizuje efektywność suszenia Urządzenie wyposażono w opcję parowego odświeżania tkanin. Funkcja automatycznego zapobiegania zagnieceniom ogranicza z kolei konieczność prasowania po suszeniu, a wewnętrzne oświetlenie sprawia, że nic nie zostanie w bębnie.

Wnętrze urządzenia skrywa solidnie wykonany bęben ze stali nierdzewnej, który podczas suszenia obraca się dwóch kierunkach. Dzięki temu wysuszone ubrania łatwiej wyprasować. Suszarka wyposażona jest w 15 automatycznych programów, które są dostosowane do różnego rodzaju odzieży i typów tkanin. Do wyboru mamy suszenie np. delikatnych bluzek czy jedwabnych tekstyliów, a także ubrań sportowych, czyli syntetycznych, oraz T-shirtów. Urządzenie wyposażono również w 30-minutowy program do suszenia koszul oraz program suszenia ekspresowego, trwający 45 min. Dodatkowym udogodnieniem w modelu KD-NHH7S8GW3-PL jest program umożliwiający odświeżenie ubrań z nieprzyjemnych zapachów. Proces suszenia można odpowiednio opóźnić po zaprogramowaniu pożądanego czasu nawet do 23 godz. Komfort użytkowania zapewniają dodatkowe oświetlenie umieszczone w bębnie oraz specjalna blokada uniemożliwiająca otwarcie drzwiczek podczas pracy suszarki.

Suszarka
2022-01-11
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket