4 DESIGN DAYS 2022

4 dni w gronie architektów i projektantów

4 dni

Wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości – „4 design Days, których organizatorem jest grupa PTWP, po edycjach online w 2021 r. wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Wydarzenie planowane jest od 27 do 30 stycznia 2022 r.

Grupa PTWP SA, organizator „4 Design Days” 2022 oraz wydawca m.in. portali PropertyDesign.pl i Dobrzemieszkaj. pl, po raz kolejny zaprasza na spotkanie w gronie architektów i projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, władz samorządowych oraz ekspertów. To jedno z największych wydarzeń świata architektury, designu i nieruchomości organizowanych z takim rozmachem w Polsce. „4 Design Days” wraca ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami, aby dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Przewidziane są również atrakcje dla mieszkańców i wszystkich, którzy kochają dobry design i architekturę. Podczas dni otwartych zadebiutuje projekt „Daj życie swoim «gratom» – pchli targ by 4DD”, podczas którego mieszkańcy będą mogli sprzedać lub wymienić niepotrzebne przedmioty. Wśród wydarzeń towarzyszących planowany jest miedzy innymi konkurs o nazwie „Property Design Awards”, którego celem będzie nagrodzenie oddanych do użytku do końca 2021 r. najlepszych projektów komercyjnych i publicznych w Polsce oraz ich twórców. Rozstrzygnięty zostanie również konkurs „Dobry Design”, skierowany do firm i twórców, którzy w DNA swoich biznesów mają wpisane dobry design, jakość oraz długowieczność produktu odzwierciedlającą troskę o zrównoważony rozwój w branży wyposażenia wnętrz. Co ciekawe, podczas wydarzenia odbędzie się także regionalna edycja największej konferencji nieruchomościowej w Polsce – „Property Forum Śląsk”. Więcej na temat wydarzenia: www.4dd.pl/2022/pl.

2022-01-10
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket