BIMOBJECT POLAND

Warsztaty dla architektów, inwestorów oraz deweloperów

Warsztaty

Firma BIMobject Poland, oferująca usługi z zakresu tworzenia cyfrowych replik produktów oraz właściciel jednej z największych platform z obiektami BIM, zaprasza architektów, producentów, inwestorów oraz deweloperów na warsztaty i wykłady BIM, które towarzyszyć będą Targom Światło i Targom Elektrotechnika.

W dniach od 26 do 28 stycznia 2022 r. w Expo XXI w Warszawie odbędą się 29. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego. Pod wspólnym szyldem odbędą się Targi Automaticon, Targi Elektrotechnika i Targi Światło. Podczas wydarzenia BIMobject Poland poprowadzi warsztaty i szkolenia dla architektów, producentów, inwestorów oraz deweloperów. Warsztaty odbędą się w pierwszym dniu targów, 26 stycznia, i będą prowadzone przez praktyka, który w drażał o raz rozwijał technologię BIM u jednego z największych developerów w Polsce. Będą one dotyczyć praktycznego zastosowania BIM-u z wykorzystaniem oprogramowania Revit. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się miedzy innymi, w jaki sposób tworzyć proste materiały w Revicie i jak za ich pomocą tworzyć przegrody budowlane oraz w jaki sposób posługiwać się zestawieniami w Revit. Z kolei wykłady prowadzone będą 27 stycznia i są przeznaczone specjalnie dla producentów materiałów budowlanych, oświetlenia czy wyposażenia wnętrz. Będą one skondensowaną dawką wiedzy na temat sytuacji BIM w Polsce i na świecie, ale także pokażą, w jaki sposób można wykorzystać BIM w marketingu i sprzedaży we własnej firmie.

2022-01-03