Strona domowa / AGD DUŻE / Artykuły / Wyjątkowy salon

CIARKO DESIGN

Wyjątkowy salon w Warszawie

Wyjątkowy salon

Rodzima firma Ciarko Design otworzyła swój pierwszy salon wystawowy w Warszawie. Na uroczystość otwarcia showroomu zaproszono wielu znanych i zarazem uznanych projektantów, przedstawicieli kanałów handlowych oraz media. Showroom zlokalizowany został na terenie dawnej Warszawskiej Fabryki Wódek „Koneser”.

Obecnie w tym unikatowym, neogotyckim i zrewitalizowanym zespole budynków powstało Centrum Praskie Koneser. Kompleks składa się z wielu obiektów kulturalnych, rozrywkowych, handlowych, a także mieszkalnych i biurowych. Plac Konesera to miejsce na mapie Warszawy i Polski wyjątkowe i magiczne. Przepiękny, loftowy klimat łączy niezwykłą historię z teraźniejszością oraz prestiż z nowoczesnością i komfortem. Te ostatnie przymioty szczególnie oddają także charakter marki Ciarko Design i oferowanych przez nią produktów. Stąd poniekąd to miejsce i lokalizacja, której fasada znajduje się naprzeciw jednego z głównych wejść do kompleksu. Salon został pieczołowicie zaprojektowany i wykonany z wyjątkowym gustem i smakiem. Oferowane jest w nim pełne portfolio okapów Ciarko Design. Wszystkie modele powstają w fabrykach naszego największego i najbardziej utytułowanego wytwórcy okapów, który – dodajmy – jest jednym z największych i najważniejszych producentów w Europie, tak od strony wolumenu sprzedaży, jak i nowatorskich rozwiązań, którymi wielokrotnie zaskoczył najbardziej nawet elitarne i zaawansowane na świecie marki. Główną inspiracją do stworzenia projektu salonu był kosmos oraz zionąca w nim czarna dziura, która tak jak okap pochłania cząsteczki tego, co unosi się dookoła. Stąd właśnie w witrynie showroomu zainstalowana została artystyczna instalacja – eyecatcher – której dynamiczne srebrne oraz różowo-złote elementy mają symbolizować pracę okapu, który wprowadza w ruch oraz filtruje cząsteczki powietrza. Metaliczna kolorystyka nawiązuje przy tym do gwiazd i planet w przestrzeni kosmicznej i na tle zainstalowanych tu okapów prezentuje się okazale i wprowadza nas w świat elitarnych i niepowtarzalnych na rynku rozwiązań i modeli okapów. W wypadku marki Ciarko Design nie są to słowa na wyrost. Najnowsze portfolio okapów to popis i zarazem połączenie wieloletniego doświadczenia polskich inżynierów i polskiej myśli technicznej. To także zasługa znakomitego parku maszynowego, który należy dziś do absolutnie najnowocześniejszych na świecie, oraz zastosowanych w produkcji komponentów, które pochodzą m.in. ze Szwajcarii, Niemiec, Korei Południowej czy Japonii. Okapy Ciarko Design powstają przy tym przy współpracy z wieloma uznanymi polskimi projektantami młodego pokolenia. Wszystko to sprawia, że nikt nie przejdzie obojętnie obok starannie zaprojektowanych i wykonanych modeli – czy to klient indywidualny, czy obeznany z tematem od lat projektant. Modele Ciarko Design są po prostu świetnie zaprojektowane, ultranowoczesne, ciche, wydajne i do tego nad wyraz funkcjonalne.

Wyjątkowy salon

Plac Konesera 6 to bez wątpienia nowe miejsce dla miłośników nowoczesnego designu i wyposażenia wnętrz na mapie Warszawy.

Wyjątkowy salon

Na spotkaniu zorganizowanym dla mediów gości przywitała Zuzanna Ziarko-Gähler, brand manager marki Ciarko Design.

Wyjątkowy salon

Świat okapów Ciarko Design, ich charakterystykę oraz bogactwo rozwiązań technicznych i funkcjonalnych zaprezentowała Monika Odoj – senior marketing specialist.

Wyjątkowy salon

Spotkanie z dziennikarzami było okazją do wymiany doświadczeń oraz symbolicznej lampki szampana. Organizatorzy zadbali także o wyśmienitą kuchnię i, jak na miejsce przystało, kosmicznie pyszne smaki.

2022-01-03
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket