POLSAT BOX

Dekoder 4K Lite

Dekoder

Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) przygotował kolejną nowość. W ofercie operatora jest dostępny drugi dekoder 4K – nowoczesny, kompaktowy i elegancki w zestawie z pilotem Bluetooth.

Dekoder Polsat Box 4K Lite wyróżnia nowa na rynku i unikalna funkcja Duo, dostępna wyłącznie dla klientów Polsat Box. Umożliwia ona swobodne przełączanie między telewizją satelitarną a kablową IPTV w ramach tej samej oferty TV i jednej opłaty za pakiet. Abonent sam decyduje o źródle sygnału telewizyjnego – satelita czy telewizja kablowa IPTV. Może je zmieniać, kiedy chce, i tak często, jak chce, w ramach tego samego pakietu TV. Telewizja IPTV działa z internetem stacjonarnym Plusa, Netii i Orange o min. prędkości 8 Mbit/s dla kanałów w jakości HD oraz 25 Mbit/s dla kanałów w jakości 4K. Funkcja Duo nie daje możliwości zmiany telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej IPTV na telewizję internetową.

Dekoder Lite może odbierać kanały satelitarne DVB-S i IPTV nadawane w standardzie 4K, dzięki czemu na telewizorze Ultra HD 4K można zobaczyć jeszcze więcej szczegółów, dynamiki, kolorów i odcieni. Wśród kanałów dostarczanych przez Polsat Box znajdują się 4 pozycje umożliwiające oglądanie treści w jakości 4K: Eleven Sports 1 4K, Insight TV UHD, Fashion TV 4K, NASA TV UHD. Abonenci Polsat Box mają również dostęp do płatnych materiałów VoD w jakości 4K w serwisie Polsat Box Go. Mogą je oglądać zarówno w aplikacji w dekoderze Polsat Box 4K lite, jak i m.in. na urządzeniach mobilnych.

Dekoder można dołączyć do Internetu, wykorzystując łącze Wi-Fi lub wejście Ethernet (LAN). Możliwe jest automatyczne wyszukiwanie dostępnych sieci Wi-Fi i łatwe podłączanie do Internetu. Antenę satelitarną dołącza się, wykorzystując złącze typu F, a telewizor do złącza HDMI. Multimedia (zdjęcia, filmy, muzykę) można odtwarzać za pomocą pamięci pendrive lub twardego dysku USB dołączonego do wejścia USB. Pilot z Bluetooth umożliwia płynne sterowanie dekoderem niezależnie od przeszkód w postaci ścian czy mebli.

Nowoczesne i intuicyjne menu umożliwia łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do kanałów, funkcji i treści na życzenie. Polsat Box Go to aplikacja VoD zapewniająca bezpłatny i pozbawiony reklam dostęp do seriali, sportu, rozrywki i wielu innych treści z pakietu telewizyjnego abonenta oraz dodatkowo do nawet 100 kanałów TV na urządzeniach mobilnych, a także do treści i pakietów dodatkowo płatnych. Przy oglądaniu kanałów TV można skorzystać z atrakcyjnych funkcji umożliwiających zatrzymywanie, przewijanie, odtwarzanie od początku i oglądanie wybranych materiałów nawet do 7 dni od ich emisji, a także nagrywanie w chmurze (usługa dostępna w TV satelitarnej i IPTV). Dzięki niewielkim rozmiarom oraz eleganckiej obudowie urządzenie sprawdzi się w każdym domu i będzie pasowało do każdego wnętrza.

Dekoder Polsat Box 4K Lite jest dostępny w ofertach telewizji satelitarnej i internetowej w formule użyczenia – za 1 zł z pakietami ze stałym zobowiązaniem od 60 zł/mies. oraz od 49 zł dla ofert z niższym abonamentem. W ofercie telewizji satelitarnej dekoder możemy również wybrać jako dodatkowy w usłudze multiroom. Dzięki funkcji Duo, wybierając ofertę telewizji satelitarnej, zyskamy możliwość korzystania także z telewizji kablowej IPTV w ramach tego samego pakietu.

2021-12-26
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket