Strona domowa / RTV WIDEO / Artykuły / Nagroda „CES 2022 Innovation Awards”

TCL

Nagroda „CES 2022 Innovation Awards” dla telewizora TCL X9 8K

Nagroda „CES 2022 Innovation Awards”

TCL Electronic poinformował, że telewizor TCL 8K OD Zero Mini LED X9 (X925 PRO) otrzymał tytuł „CES 2022 Innovation Awards Honorees” i zdobył prestiżową nagrodę „Best of Innovation”.

X925 PRO jest pierwszym telewizorem wyposażonym w najnowszej generacji podświetlenie mini- -LED firmy TCL – innowacyjną technikę wyświetlania OD Zero (ponad 2000 stref podświetlenia, jasność szczytowa obrazu 3000 nt). TCL X925 PRO obsługuje rozdzielczość 8K (ponad 33 miliony pikseli, cztery razy większa niż w przypadku telewizorów 4K), co gwarantuje bardzo szczegółowy obraz. Wyświetlacz jest bardzo cienki, a sama obudowa telewizora smukła. TCL X925 PRO zapewnia najwyższej klasy doznania dźwiękowe. Dzieje się tak dzięki rozbudowanemu systemowi audio dostrojonemu przez firmę Onkyo, który w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos tworzy doskonałą scenę dźwiękową. Najnowsza wersja systemu Android TV – Google TV umożliwia intuicyjne wyszukiwanie filmów w serwisach VoD i dostęp do wielu gier i aplikacji.

Jesteśmy zaszczyceni, że nasz produkt zostały uhonorowany nagrodą „CES 2022 Innovation Awards”. Dziękujemy stowarzyszeniu Consumer Technology Association (CTA) za to wyróżnienie. Jest ono potwierdzeniem naszych wysiłków, w których nieustannie staramy się inspirować i przekraczać granice innowacji. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych na rynku rozwiązań i nie możemy się już doczekać spotkania z wami na targach CES 2022 w styczniu przyszłego roku – mówi Shaoyong Zhang, dyrektor generalny TCL Electronics.

 

2021-12-24
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket