GRUPA AMICA

Sponsorem subskrypcji „Pulsu Biznesu” dla studentów

Sponsorem subskrypcji

Dzięki współpracy wydawcy „Pulsu Biznesu” z Grupą Amica i Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu społeczność uczelni może bezpłatnie korzystać ze wszystkich treści dostępnych dla subskrybentów premium. Nieograniczony dostęp obejmuje wszystkie materiały publikowane w serwisie pb.pl, e-wydanie dziennika, aplikację mobilną i newslettery.

Studenci i pracownicy naukowi Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich treści „Pulsu Biznesu”. Dostęp cyfrowy na rok akademicki 2021/2022 sfinansowała Grupa Amica, która od lat angażuje się w projekty edukacyjne i wspiera osoby uczące się w dostępie do wiedzy. Firma od lat też współpracuje z uczelnią, która w tym roku obchodzi 95-lecie działalności. Aby skorzystać z subskrypcji, wystarczy wejść na stronę pb.pl/uepoznan i zarejestrować dowolnie używany adres e-mail. Do potwierdzenia tożsamości będzie potrzebny adres w domenie uczelni.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych uczelni ekonomicznych w Polsce. Od ponad 10 lat współpracuje z najbardziej prestiżowymi firmami z całej Polski w ramach Klubu Partnera UEP, do którego należy także Grupa Amica. – Dzielenie się wiedzą jest jedną z naszych wartości, którą pielęgnujemy nie tylko wewnątrz firmy, ale też w relacjach z otoczeniem zewnętrznym. Od lat wspieramy edukację na różnych jej poziomach, zarówno młodzież szkolną, jak i społeczność akademicką. Dlatego bardzo się cieszymy, że jako Grupa Amica tym razem możemy wesprzeć studentów i pracowników uczelni ekonomicznej w Poznaniu. Jesteśmy przekonani, że treści dostarczane przez „Puls Biznesu” będą przydatne zarówno dla studentów, jak i pracowników uczelni w ich pracy naukowej – wyjaśnia Maciej Krzysztoszek, menedżer komunikacji zewnętrznej w Grupie Amica.

Wcześniej, w październiku br., firma zainaugurowała we współpracy z Fundacją na Rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów projekt preinkubacji, adresowany do wszystkich studentów poznańskich uczelni. Podczas rekrutacji, trwającej blisko dwa miesiące, wyłoniono 40 osób, które teraz rozpoczną szkolenia i warsztaty przygotowujące ich do realizacji własnego projektu pod okiem ekspertów Fundacji i Grupy Amica.

2021-12-07